SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie złączonych sztangielek...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 713
mam takie pytanie
klatka rozwija mi sie ok ale srodek pozostawia wiele do życzenia
jak oceniacie to cwiczenie? wyciskanie złączonych sztangielek wąsko chwytem neutralnym
a moze macie ciekwaszą propozycje na rozbudowe środka klatki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wyc. sciskajacy-bardzo dobre cwiczenie an srodek.

Jogger-jezeli piszesz o zwyklym wycisku sztangi w waskim-masz racje.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-05-11 17:24:23

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Bardzo dobre cwiczenie, wlasciwie jedyne wielostawowe stricte na srodek klatki. Psmietaj o sciskaniu hantli do siebie przez caly czas sila klatki i o rownoczesnym wypychaniu ciezaru rowniez sila miesni klatki piersiowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wycisk ściskający to dobra opcja jako dodatkowe ćwiczenie aktywujące właśnie środkowy obszar klatki.
Jako ćwiczenie główne daj standardowo pompki na poręczach lub wyciskanie, jako drugie wycisk ściskający a na koniec ściąganie linek w bramie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Prędzej triceps ci siądzie zanim poczujesz klatę Ja robię rozpiętki ze specjalnym zakończeniem: w górze ugina się nadgarstki na zewnątrz tak żeby przeguby się spotkały, i w tej pozycji spina się klatkę max do środka, łokcie też wtedy się zbliżają

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O, proszę znawca się wypowiedział. Może rozwiniesz swoją teorię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Flyes: Use the universal fly machine for this exercise. It works extremely well for hitting the pecs. The key to working and building the inner pecs with this exercise lies in your mind. Make your pecs squeeze together at completion of the movement and really flex them at the point where your arms are brought together. Do this movement slowly and strictly. Inhale as you slowly allow the weight to fall back on the stack, widening your arms. Use a fluid motion and exhale as your pecs force the weight up and your arms back together. This can be murder on your pecs…just what you want!

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chciałem zobaczyć Twoja teorie o nieskuteczności wyciskania ściskającego jako ćwiczenia angażującego środkową część klatki a nie angielski cytat opisujący ćwiczenie na butterfly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jaka teoria? podałem najlepsze ćwiczenie z dodatkowymi szczegółami i tyle. Wycisk w w wąskim chwycie angażuje triceps który poniekąd jest słabszy od klaty w neutralu jeszcze bardziej jest izolowany; gdy czasem robię to ćwiczenie (w neutralnym chwycie) najbardziej czuję łokcie

Zmieniony przez - jogger w dniu 2010-05-11 15:33:56

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Wycisk w w wąskim chwycie

a kto tu mowi o tym cwiczeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Odróżnij wyciskanie w wąskim chwycie od wyciskania ściskającego, gdzie wektor siły działa w dwóch kierunkach - do góry i na skos do wewnątrz. Przez cały czas wykonania tego ćwiczenia ważne jest mocne ściskanie sztangielek.

Chyba się nie zrozumieliśmy

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-05-11 15:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Niewykluczone ja odpowiadałem na pierwszy post wyciskanie złączonych sztangielek wąsko chwytem neutralnym

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase na cyklu do oceny.

Następny temat

Plan na mase

WHEY premium