SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyciskanie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47731 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
interesuje mnie wyloncznie jedna konkurencja trujboju siłowego a mianowicie wyciskanie sztangi lezac. Wie ktos moze jak trzeba cwiczyc (ile serii, powturzzen itp. itd).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30590
Zalezy co chcesz osiagnac , z tego co mi wiadomo to sa specialne treningi dla trojboju silowego (na wyciskanie tez) z tego co pamietam w dzile trening mash program jakiegos trojboisty Chyba calkiem niezly. Ale generalna zasada to Ciagle zwiekszanie obciazen np systemem :na poczatek na gryfie kladziesz 60 % wagi (swojego rekordu w 1 powt) i robish 8 - 10 powt. kolejno dokladash po ok 2,5 kg do kazdej nastepnej serii i tak dochopdzisz do 5 - 6 serii i zaplanowanych 4- 8 powt. w ost serii. W ten sposob mozna wyrobic Za***ista sile w wyciskaniu. Osobiscie cwiczylem podobnym sposobem
i rezultay byly znakomite !!! cwiczac systemem 5 serii po 8-10 powt doszedlem po ok 5-6 miesiacach do rekordu 100 kg pozniej zaczelem stosowac PROGRESJE (opisana na samym na Samym poczatku ) i w 2,5 miecha przyslo mi na laweczce ponad 30 kg czyli razem 130 !!! to jest jush cos tym bardziej ze waze zaledwie 80 kg... ehh ale kazdy ma swoje patenty :) Pozdrawiam !

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME w parach

Następny temat

"Pudzian" wśród Gigantów Świata

NutLove