SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycinka jungle warfare z bad ass mass potrzebuje odp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
chce wziasc epi na wycinke delikatna i mam pytanie czy jest sens brac z tym animal stacka albo jungle warfare z bad ass mass z alri i oczywiscie thermal pro na wycince ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
potrzebuje odp czy te srodki sa dobre na wycinke chodzi mi o suple bo epi to sie nadaje do dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
co to za po******lone miejsce odpowie ktos na moje pytanie , czy te suplementy moga byc na wycince animal stack i te z alri ktore sa w tytule ?? wiem ze sa dobre na mase ale czy beda dobre jako antykataboliki na wycince
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nikt Ci nie odpowiada bo durne pytania zadajesz, świadczące o wiedzy mniejszej niż wymagane minimum. Tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
to podaj mi madra odpowiedz , ty swiadczysz swoja glupota , ze nieczaisz ze po to ludzie pisza pytania zeby dostac odpowiedz , ja nie widze nic glupiego albo tak albo nie , krotka pilka , kupilem te suple bo chcilem robic mase do lata ale jednak potrzebuje zrzucic troche sadla jestem w polowie i skoro jestes taki inteligetny to mi dorac jesli powiesz cos madrego to ci tylko moge podziekowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jungle i Bad Ass Mass nadaja sie na wycinke
usuwaja wode podskorna, poprawiaja jakosc miesa

jakiego masz thermala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
jak popie*rdolone miejsce to na kiego grzyba tu wchodzisz
nie pomagajcie alfonsowi niech sobie radzi sam jak taki kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
Jesli kupiles suple to wiesz do czego sluza prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
80% kupujących nie wie do czego dokładnie służa suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
kupilem akurat te z arli na szybkiego bo tak mi polecono ze dobra pomiedzy cyklami kreatynowymi , a alfons to twoj stary , gdzie jest moderator ze pozwala jakiemus jasiowi obrazac innych bez powodu , dzieki za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc Masa

Następny temat

Proszę o porade

WHEY premium