SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybity palec (zdjęcie)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
około 2tyg temu wybiłem sobie palec podczas grania w kosza , nie zważałem na ból i grałem dalej około 1h.po meczu gdy wróciłem do domu czułem straszny ból i nie mogłem ruszać palcem więc wsadzałem go co raz w lód. palec zagoił się po tygodniu i zacząłem grać znowu. Teraz przy najmiejszym dość lekkim uderzeniu piłką w ten sam palec czuje ból który po jakimś czasie znika aż do następnego lekkiego uderzenia w palec przy kontakcie z piłką do kosza. Palec nadal wygląda jakby było z nim coś nie tak. zamieszczam fotki i chcę porady najlepiej od fachowców czy nadaje się to do wizyty u lekarza:
Wybity w prawej ręce (to raczej nie opuchlizna)



Zdrowy u lewej ręki



czekam na porady i z góry dzięki . jeśli można to jakoś załatwić bez wizyty u lekarza to czekam na propozycję
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Na forum nie ma chirurga.
Jak masz już zdjęcie to się już wybierz do niego - tam otrzymasz fachową poradę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
DAJE LINKI DO ZDJĘĆ

Wybity w prawej ręce (to raczej nie opuchlizna)
http://img230.imageshack.us/my.php?image=dsc00038rg6.jpg
Zdrowy u lewej ręki
http://img216.imageshack.us/my.php?image=dsc00039sj2.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196
kolego ty nie masz wybitego tylko stluczonego, gdyby byl wybity uwierz mi bol nie do wytrzymania i trzeba leciec do chirurga by nastawial a to wcale przyjemne nie jest ;/ ty masz stluczonego i nie zaleczyles do konca przestan grac w kosza idz do lekarza i on ci powie dokladnie co robic by nie bolalo przecie poprzez forum nikt ci go nie wyleczy! pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
a wiecie może co najprawdopodobniej zaleci lekarz??? odnośnie leczenia tego palca????

przypominam że zamieściłem fotki powyżej
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34585 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434039
miałem podobny uraz kciuka, chirurg nie stwierdził złamania, zalecił tylko smarowanie ketonalem tylko, że ja miałem opuchliznę na pół dłoni

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-08-03 00:59:42

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
też miałem coś podobnego, od grania w siatkówkę plażową, dostałem przy bloku scina w palucha palec tak na środku spuchl bolało strasznie ale wsadziłem tylko w lod na troszke i grałem dalej. Potem olałem lekarza bo bolu nie czułem ale do dziś gram w fingerstripie czy jak to sie nazywa fachowo palac jest troszke krzywy i lekko siny w oklicach kostki.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 414
wnerwiłem się na tych za***ych lekarzy. pare dni temu poszedłem do rodzinnego który dał mi skierowanie do chirurga a chirurg nic mi nie poradził powiedział że to jest powiększona torebka stawowa i że już taka będzie. żadnych maści ani nic mi nie polecił
do tego dzisiaj znowu dostałem w tego palca piłką i znowu napuchł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 257
moja rada : przestan obgryzac paznokcie... Laski na to nie leca :-/
1

Pozdro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sauna

Następny temat

Krew w nosie

WHEY premium