SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybór sprzętu do ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Witam.
Niedawno zacząłem trening i jestem jeszcze w trakcie dobierania sprzętu. Stoję przed wyborem podstawowego urządzenia- ławki.
Na razie 2 ławki, które mnie zainteresowały (cena docelowa to ok 600 zł):
1. http://www.allegro.pl/item351742185__nowosc_lawka_thorn_7828lb_gwarancja_fv.html
2.
http://sportbazar.pl/sklep,478,,,03,,pl-pln,351947,0.html

Pierwsza wygląda "porządniej", a druga to "pełen wypas".

Pytanie tylko czy taki wyciąg i przyrząd do rozpiętek montowane do ławki to tylko "chwyt marketingowy" czy może jednak pomocne atrybuty??

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 644
fantomas, jak zakonczyly sie Twoje zmagania z lawka Tryton? czy wymienili Ci ja na nowy model?

Jak spisuje sie ta lawka w czasie treningu?
Czy da sie na niej robic brzuszki bez koniecznosci dokupywania elementu do blokowania ud?

z gory dzieki za info:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3635
ja bym ci keltona polecił ławke i stojaki dokupic i bedzie 100% lepsze albo samemu zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Obejrzałem twoją siłkę robijones - godna pozazdroszczenia.
niestety nie mam pomieszczenia które bym mógł tak zaaranżować ani umiejętności żeby zrobić sprzęt samemu.
A jaki model Keltona konkretnie byś polecił??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli mialbys juz wybierac z tych 2 to ta pierwsza,
Pytanie tylko czy taki wyciąg i przyrząd do rozpiętek montowane do ławki to tylko "chwyt marketingowy" czy może jednak pomocne atrybuty??

Widzialem takie lawki i sa beznadziejne, wytrzymalosc tych dodatkow jest bardzo mala, zakres ruchu np w tym do rozpietek jest taki ze nie da sie nawet porzadnie cwiczyc. Odradzam tego sprzetu, jak masz cos kupowac to kup juz zwykla lawke zeby miala skos gorny i dolny to wszystko co jest dla lawki potrzebne...

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3232
W tej kwestii zgadzam się z kolegą najlepiej wybierz z keltona ewentualnie gdy masz mniejsze fundusze to marbo-sport. Ale jednak nie polecam takich ławek . Można jeszcze samemu zrobić . Optymalnym wyjściem dla ciebie wg mnie jest

http://www.allegro.pl/item354720235_nowa_lawka_regulowana_stojaki_modlitewnik_marbo.html

lub trochę droższa ale za to z grubszego profila

http://www.allegro.pl/item348901594__bestseller_kelton_lawka_stojaki_tryton_iii.html

Ja mam mniejszy portfel więc wybrałem tą z marbo sportu bo wg mnie też bardzo dobra i co najważniejsze wielofunkcyjna . Zastanów się nad wyborem zanim kupisz żeby nie trzeba było wymieniać jak nabierzesz stażu. Ewentualnie możesz też kupić sprzęt od użytkownika kamil88 który podobno robi naprawde wyśmienity sprzęt za niską cenę .

Zastanów się
Pozdrawiam
Spioch93

=== Jak jest Kasa To Jest Masa A Jak Niema Kasy to Lipa z Masy ===
=Jeżeli ci w jakiś sposób pomogłem zapodaj soga=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Bardzo przydała by mi sie też możliwość złożenia ławki żeby mniej zajmowała, ale to nie jest najważniejsze.
Nie jestesm w stanie ocenić czy ten Thorn ma możliwość szybkiego złożenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3232
Raczej w twoim wypadku polecam kelton lub marbo sport . Ale zrobisz
jak zechcesz

=== Jak jest Kasa To Jest Masa A Jak Niema Kasy to Lipa z Masy ===
=Jeżeli ci w jakiś sposób pomogłem zapodaj soga=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Podoba mi sie w tym Keltonie to, że ma oddzielne stojaki.
Szkoda ze nie ma przystawki do ćwiczenia nóg.
Wcale nie upieram sie przy tym Thorn'ie. Dlatego sie pytam znawców tematu, żeby nie kupić bubla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
fantomas82 ja również polecam oddzielne stojaki i ławeczka z dobrymi skosami. Mam "kombajn" i jest do bani. A prasa do nóg i podpinki do buterfly według mnie mało przydatne (to jest tylko moje zdanie) Nogi wygodniej się robi w przysiadach itp.
Pozdrawiam

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Zdecydowałem sie jednak na zakup Keltona (Tryton 3). Zatsanawiam sie jeszcze nad dokupieniem do niego blokady ud, do cwiczenia brzuszków.
Szkoda tylko że długo trzeba u nich czekać na przesyłkę i koszt przesyłki jest wysoki. Ale może sprzęt starczy na lata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Okej.
A więc mam to już u siebie. I jestem średnio zadowolony.
Stojaki troszke luźne u podstawy, w kilku miejscach jest niedomalowana. Belka podtrzymująca tapicerkę na plecy nie jest idealnie równoległa preez co ledwo sie mieści w najwyższym położeniu w "zaczepie".
Przykręciłem tapicerkę jak bylo w instrukcji i mam niestety wrażenie
że przerwa jest zbyt duża (muszę bardzo zjechać w stronę przodu ławki, bo mi tyłek wpada :( ).
Jakby tego było mało, zabrakło jednej śruby i w tapicerce modlitewnika jest dziura :((

Mam nadzieje że zostanie mi wymieniony...

Moja ocena ławki Kelton Tryton: pomysł-8, wykonanie- 4

Zmieniony przez - fantomas82 w dniu 2008-05-07 23:24:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie brzucha

Następny temat

Trening na mase do sprawdzenia xD

Wiecej