SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

www

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Witam cale sfd mam pytanie kiedy zadziała www.animalpak.pl (sorx ze to tu posta zakladam) ok pisac jak cos wiecie

w toku eksperymentu chemicznego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Tak jak to jeden z przedstawicieli Animala pisal "niedlugo"

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
saib__ dzieki
a konkretny termin ktos zna com jest za***ista to jaka bedzie pl (jak ktos cos wie pisac)

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wszyscy czekamy- trzeba zaglądać po prostu pod adres.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
haha wreszcie poprawili , bo pare dni temu - ktość chcąc zaszpanowac z angielskim - napisał zamiast 'what the **** is going on?' , 'what to **** is going on?'

mniejsza , ale tak z gróbsza to co ma niby na tej stronce byc bo do tej pory to dużo szumu jak na taki mały pierd

tak powaznie to oczym ona niby ma być

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
theREDevil to samo co w angielskiej wersji tylko ze polska

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
dobra znalazłem , powiem tyle , piekna co do szaty - troche mi szkoda dawnego wyglądu naszej strony głównej , ale mniejsza

materiały też super i w końcu znalazłem coś o prawdziwym treningu - tzn. chcesz być duży , musisz duzo podnosić -- to mi się podoba

a że też chciałbym coś nad tym pomóc -- jakby była potrzebna pomoc w tłumaczeniu artykułów albo jakichś tekstów na strone to bardzo prosze zwrócić się do mnie , bardzo chetnie pomogę

naprawde spoko - to jest strona , nie ujmujac tej i temu forum - ale nasze forum i strona główna to raczkuje w porównaniu do profesjonalizmu i poziomu wiedzy i informacjii strony www.animalpak.com

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytań

Następny temat

Ćwiczenia

WHEY premium