SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wstręt do odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jak mozna z woda z kranu- FUUUUUUU!
tylko z mlekiem :)
z wodą jest okronie chvjowe
ja polecam kupowac gainbolic nawet 8kg a rozne smaki, a nie taki mutant mass 6,8kg wpyerdalaj jeden smak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jak lubisz cukierki to i GB ci podchodzi.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
ja tam w*******e wszystko jeżeli ma mi to dać większe możliwości rozwoju przezwycięże każdy smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
właśnie pije wieczorną dawkę, (bo dziele sobie 500 ml na 2 części, 250 ml godzina przed treningiem i drugie 250 przed snem- wychodzi 50g białka dziennie). było rozpuszczone w wodzie z kranu i tak nie jest źle jak zatkam nos.. ale i tak zaczne to mieszac jutro z mineralką lub z mlekiem.
pytanie tereaz jeszcze jedno..
Czy jak zmieszam to gdzieś o 12 w południe z mlekiem i jak druga połowa zostawie w zamkniętym shakerze w temperaturze pokojowej aż do 22:00 to czy moze się to zniszczyć ? Moze lepiej robic osobno dawki.. tzn najpierw wlać 250 ml mleka i wieczorem od nowa robić gainera tak aby sie nie przeterminowało ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie powinno nic tam nieciekawego się wydarzyć, aczkolwiek jeżeli masz takie możliwości to rozrabiaj osobno.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
wlasnie probuje z mlekiem. Całkowicie za słodkie;/ chyba bede pił tylko z wodą mineralną..
prawie bełta puscilem

Zmieniony przez - Matiii18 w dniu 2010-05-25 18:06:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Niegazowana najlepsza na takie odzywki jak gainer/białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ja mialem od początku stręt do nitrobolon energizer dla mnie była masakra jesli chodzi o smak ale z zatkanym nosem piłem na szybko ,jakoś sie przełamywałem ale z zatkanym nosem owiele lepiej sie pije takie cos co niesmakuje.
Najleprze jest to ,że go 3 razy w zyciu kupywałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
no dzieki za odpowiedzi, ja jednak sie przełamuje tez z wodą mineralną niegazowaną.
Pije to na psyche.. przeszkadza mi ten smak masakrycznie, pare razy juz prawie bełta puscilem, ale wytrwam do konca cyklu.
pozdro byki !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
dlatego wole kupowac po 750g bialka i o roznym smaku, bo jak kiedys spijalem czekolawowa ostrowie, to efekt mialem taki sam.
rzygalem nia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porado co do suplemętów

Następny temat

Nowe wynalazki ;)

WHEY premium