SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspomaganie walki z tluszczem, poprawa przemiany materii

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Potrzemuje porady jakie suplementy zakupic. Cena nie jest taka wazna jak skutecznosc!
Moj problem. Jeszcze rok temu wygladalam super. Zawodowo trenuje konie i mam dziennie min 2 mega ciezkie treningi. Do tego na nogach jestm ok 5 czasem 7 h kiedy to wykonuje lzejsze prace w stajni.
Niestety mialam przerwe i wiele stresu i zaczelam sie opychac slodyczami itd i przybylo ponad 10kg.
Teraz zjadam mniej niz spalam choc nie jest to moze dobra dieta bo za duzo weglowodanow no i ta czesta niepochamowana chec na slodycze. Mimo wszystko kiedys chudlam bardzo latwo teraz katastrofa. Do tego pojawil sie wstretny celulit.
Bez suplementow nie moge sobie z tym wszystkim poradzic.
Prosze doradzcie mi co mi pomoze! Potrzebuje cos naprawde mocnego, moze polaczenie wielu rzeczy na raz...
Z gory dziekuje za odpowiedz!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Proponuję skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalisty w ramach serwisu:

www.dobierz-odzywki.pl 

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oceniacie ?

Następny temat

jak się odchudzić w tydzień

WHEY premium