SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspomagacze opalania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
a tak btw. co do tego beta-karotenu: czy mogę brać 2 tabletki na dzień? na ulotce pisze że tylko dla dorosłych, w sumie mam prawie 17 lat, a chciałbym szybciej uzyskać efekt.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
aa co do tego beta-karotenu: po tym niby bede mial pomaranczowa cere? cos tam mi pisze ze jak przedawkuje to bede mial zółtą, a jak mam mieć taką, to wole byc blady takim jakim jestem teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
no mozesz mieć żółtą

dlatego bierz tak jak napisane jest na ulotce - 2 tabletki dziennie.

co z tego że jesteś niepełnoletni-zbliżasz się do 18stki,gorzej gdybyś miał 13 lat

btw.moja kumpela przedawkowała z karotenem,chodziła żółto-pomarańczowa,nie mówiąc o kolorycie jej dłoni
masakra.

bierz dwie

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
no oczywiście, ja nawet nie miałem zamiaru brać 3 czy więcej, ale na ulotce pisało że dorośli max 2 dziennie, w innym przypadku (czyli w moim) 1 na dzień. a pytam czy mogę stosować te 2, bo boje się że przedawkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
hmm powiem prawde ze juz ponad tydzien biore ten beta karoten, wczoraj dosyc sporo zużyłem wspomagacza i opalałem się 7min (czyli u mnie standart), ale efekt znikomy... chyba nic na mnie nie działa... ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
Shalala... cale twoje pisanie w tym poscie pojdzie na marne...

a dlaczego?


poniewaz 'kolega' pisal ze ma cere blada i jeszcze piegi, czyli zadne cudowanie nie poratuje go w tym zeby byl mulatem. Sa cery ktore sie opalaja i takie ktore za*****a we wsi nie mozna opalic. Nie da ci ani BK ani solarka (moze najwyzej spalic albo skora bedzie czerwona, a pozniej znowu biala Wiec nie ma co radzic koledze poniewaz nic na niego dzialac nie bedzie...

Szkoda czasu na pisanie


Samoopalacz wez sobie odpusc chyba ze jestes zdesperowany i lubisz siedziec pol godziny i sie smarowac a na drugi dzien miec w***** plam na twarzy bo zle posmarowales

Musisz sie pogodzic z natura zlosliwa i przestac kombinowac, chociaz ostatnio slyszalem ze znalezli gen odpowidzialny za kolor skory wiec moze za kilka lat bedzie moza to zmieniac sobie

a na razie mam dla ciebie sekwencje - Kto sie pi.zda urodzil - kanarkiem nie umrze, jak to mowi moj qmpel

ma racje chlopak

paaa :*

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
wiesz, ale spróbować nie zaszkodziło... odcień minimalnie jest ciemniejszy, ale tak pozatym to rewelacji nie ma... fakt Shalala mi się tu troche wyprodukowała za co jej dziekuje ; ] ale i tak bede probowal moze cos z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
powodzenia

informuj o efektach i daj fotki - przed/po

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
a rzeczywiscie

a bo glownie mialam opisac dzialanie wspomagaczy
a caly ogol,jak i typ cery autora mi gdzies bokiem przeszedl

fakt

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
wyszukiwarka!
https://www.sfd.pl/temat160851/ 

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyspieszony puls i trzesace sie rece

Następny temat

Przepuklina z nadmiaru brzuszków????

WHEY premium