SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wschodnie sztuki walki trójmiasto

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 78 dni Na forum 77 dni Przeczytanych tematów 63
w niedalekiej przyszlosci mam zamiar przeprowadzic sie do gdyni. jest ktos w stanie polecic mi dobre szkoły TKD/karate na terenie trojmiasta (z naciskiem na gdynie), które są bardziej nastawione pod naukę techniki oraz sparingi? kolega cwiczacy TKD opowiadal mi ze w wielu szkołach przykladaja uwage glownie do zaliczania pasów, a zlamac deske czy pomachac konczynami w powietrzu to moge miedzy seriami jak cwicze na strychu (z calym szacunkiem do sztuk walk). naogladalem sie juz filmow z polskich szkol gdzie posiadacze czarnego pasa kopią w nieruchomy cel... stopą . myslalem tez o kung-fu, ale z tego co czytalem, w polskich szkolach ucza tego jako samoobrony, chyba ze sie myle i ktos potrafi wyprowadzic mnie z błędu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 172 Napisanych postów 281 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8890
Powinieneś szukać klubów sportowych. Bo we wschodnich SW, raczej tych tematów nie pomijają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 999 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16875
jeżeli już koniecznie stójka to idź na Kicka lub MT.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maska treningowa

aerofull