SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wplyw diety wysokobialkowej na tradzik?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
witam. mam pytanie: czy jedzenie 30g bialka na posilek (posilkow jest 5 czasem 6) moze miec istotny wplyw na syfy? tzn wysypywanie ich sie wiecej. nie wiem w ogole czy do dobrego dzialu dalem temat wiec w razie czego prosze o przeniesienie.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Ja mimo predyspozycji do syfow (w przeszlosci mialem ich naprawde sporo), nie mam zadnych skutkow ubocznych w postaci tradziku Mam prawie 19 lat wiec i jeszcze mogly by sie pojawiac, lecz na szczescie od jakiegos czasu juz nie mam z tym problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Może masz skazę białkowa ??

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
jeżeli nie masz jakichś reakcji alergicznych to nie.
Natomiast węglowodany o wysokim moga miec wpływa na syfy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
bylem u dobrej dermatolog (u mnie w miescie najlepsza podobno) i zapytala czy dieta wysokobialkowa jest, ja mowie ze tak, ona pyta ile tego bialka ja mowie ze 30g w kazdym posilku ktorych to jest 5-6 dziennie, a ona: to prosze obciac o 1/3 ilosc bialka w diecie ;] ale wiadomo nie obetne bo mnie nie poje.balo raczej bede szukal przyczyn gdzie indziej bo mnie tak ostatnio wysypalo jak bym na ostrym cyklu byl

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Jeżeli nie chcesz zmniejszyć ilości białka tak jak radziła dermatolog to po jakiego chu.. zakładasz post i pytasz czy dieta wysokobiałkowa wpływa na trądzik?
Jak wolisz wp*****... więcej białka i chodzić z pryszczami to Twoja sprawa

Zmieniony przez - dino04 w dniu 2007-01-20 20:06:35

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
jak moja sprawa, to sie nie unoś, bo nic swoja wypowiedzia nie wnosisz.

Rozwine Ci moja zlota mysl: bede szukal przyczyn gdzie indziej, jesli ich tam nie znajde to wezme sie za obciecie białka. Przyczyn tradziku moze byc wiele. A ona zlecila mi badania przepisala leki itd a przy okazji na wszelki wypadek zalecila obciac bialko ale mnie ku tej opcji nie przekonuja takie argumenty jak to ze bialka wpier.dalam mniej-wiecej tyle samo od 2 lat a wyj.ebalo mi duzo syfow niedawno. Poza tym 2g bialka na kg masy ciala to nie jest duzo. Zasiegnalem jak widzisz opinii innych forumowiczow, jesli ktos by mi napisal ze tak jest cos takiego jak wplyw wysokobialkowej diety na tradzik, albo ze sam tak mial to bym sie powazniej zastanowil nad ta przyczyna i po to pytalem.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
U jednych wysokie spozycie bialka moze miec negatywne skutku dla skory natomiast inni nic nie odczuja. proste

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
no racja. oby sie nie okazalo ze w moim przypadku nagle zaczelo miec wplyw;] dobra mniejsza o temat, zobacze jak bedzie, jesli finalnie wyjdzie ze to biało to napisze

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uczucie klucia w wielu miejscach

Następny temat

Obtarcie skóry-pachwiny :/

WHEY premium