SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpc ktore z lepszych:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
Witam pewnie to pytanko bylo milion razy ale zapytam jeszcze raz i ja.Jakie bialko wpc polecacie? powiem tak kupilem Ostrovit 4 opakowania no i tragedia wzyciu nie mialem takiego bialka gdy tylko wypije ta odzywke nie minie 10 min a juz siedze na kiblu lub przez godzine mam takie ewolucje w brzuchu jak nie wiem pilem wiele tanich bialek ale nigdy tak nie reagowalem na bialko :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
i tu się mylisz białko to białko , poczytaj o produkcji wpc jak się pozyskuje jakimi metodami to się dowiesz , zresztą sama jakość surowca może wiele zmienić , co z tego że na badaniach niby ci wyjdzie 78%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
ile masz kasy i jaka ilosc cie interesuje za ten grosz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1487
ja masz fundusze to zapodaj sobie Whey 100 z treca

No Pain, No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3455
a jak fundusze sa mniejsze? podlaczam sie pod pytanko
chce zeby dzialalo, i jako taki smak bo zołądek mam wybredny ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Półkę wyżej a taniej jest impact z myprotein.

Odżywkę białkową spożywa się powoli, mieszając w ustach, połykając powoli, a nie jak szklankę wody...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1221
kwestia ile kasy chcesz wydać bo mniejsze fundusze to co oznaczają ?? do jakiej kwoty chcesz kupować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Bialko to kwestia rodzaju (wpc,wpi itp) skladu (% bialka w bialku), smaku i rozpusczalnosci. Ja nigdy nie mialem problemow toaletowych po bialku. Masz problemy z laktoza? Jesli tak to kup jakies bialko z jaj/wolowiny. Jesli nie to proponuje sfd econo, jest dobre jesli chodzi o proporcje cena/jakosc

Zmieniony przez - PiotrG w dniu 2014-07-16 10:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Przesadzasz, jak mojej wrażliwej na laktoze i gluten (wzdęcia, rewolucje żołądkowe) żonie, po OstroVicie nic poważniejszego nie dolega to nie wierze w to że lecisz na kibel. Może masz w ogóle uczulenie na białka mleka itp to wtedy każde WPC odpada , co do ostrowi to oprócz smaku który jest średni do jakości czy rozpuszczalności przyczepić się osobiście nie moge. Oczywiście każdy przypadek jest indywidualny ale warto by zgłębić czy problem to rzeczywiście ten konkretny produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
w zyciu nie mam uczulenia na laktoze mloke pije litrami jadlem juz wiele bialek tanich ostrowie sfd lowickie itp ale nigdy nie mialem problemow "trawiennych"a pierwszy raz kupilem ostrvit i tak jak pisalem kibel :) chcialem kupic z 1,5 kg cena do 150zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
przyłączę się do tematu , jeśli chodzi o wpc ostrovitu to mi osobiście siedzi na żołądku , odbija mi się miewałem wzdęcia, po ich izolacie brak rewolucji , to samo tyczy się białka firmy uns econo , potrafiło mi się nim odbijać 2h po wypiciu , nie wiem czy to kwestia smaku ze strony uns ale takowe rewolucje miewałem po smaku blue rasberyy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
Moze jetes wyczulony na laktoze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka redukcja VLCD - spalacz, przedtreningówka itp.

Następny temat

Jablaczan i mono kreatynki

WHEY premium