SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpc 80 ostrowii - wyjałowienie układu pokarmowego?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
jakies ******lenie, troche ostrowii już zjadłem nie miałem żadnych problemów z żołądkiem... czasami jak czytam niektóre posty to mnie brzuch boli

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 539
Hmmmm....Sharp1916 niezapominaj że każdy człowiek jest inny na jednego coś skutkuje na 2 nie.taka nasza natura i niejest to ****** lenie na Ostrowie tylko wypowiedz Ludzi Ja np.Niejem Carbo Olimpu bo zaraz mam wysypke na plecach Wcinam co innego i jest Lepiej.Możliwe że Ty zjadłeś jak 70% tego białka i było ok..ale to nieoznacza że jak U Ciebie wszystko gra to KAŻDEMu także ..takie jest moje zdanie.?? Nieprawdaż??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
mnie po ostrowi nic nie jest a już troche zjadłem natomiast po sp80 była masakra. bąk za bąkiem. a myśle że nie chciał ci sprowadzić ostrowi bo mało na tym zarobi. Im droższa odżywka tym większą marże na tym ma. Ja np byłem w kraku w 5 sklepach i nigdzie nie mieli ostrowi tylko czemu skoro jest dużo chętnych do nabycia. Sprzedawcy bedą różne mity wymyślać żeby nastraszyć potencjalnego klienta ostrowi. Niedawno był tu test białek który niby!!! wykazał że ostrowia jest całkiem dobra. a najgorzej wypadł scitec jeśli chodzi o zawartośc białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
dla nie ostrowia jest ok czasami wallew dzinnie 100g ale tylko wtedy gdy jade do szkly a na codzien to -20-30g do uzupelneinia diety

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Sharp1916 może czytając to pijesz ostrovie?
a tak pwoaznie to masz chyba chłopie jakies problemy ze sobą... jezeli ja pisze, ze mam tak po ostrovii a po innym nie, to nei dla jaj, tylko bo tak mam, jezeli na mnie działą mono lepiej niz jakikolwiek stack to co, tez sciemniam po to zeby cie brzuszek bolał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
zapomlem dodac ze kiedys pewnie zrok temu milem problemy z zoladkiem po ostrowi ale po tygodniu one zniknely

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
ja tez po ostrowii zadnych obiawów złych nie mam...w sumie to zjadłem tylko 4 kg ... a jakie inne białko polecacie?i w rozsądnej cenie?

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 810
mnie to jedno ciekawi co ten facet z siłki miał na mysli mówiąc ,,wyjałowienie układu pokarmowego" - ciekawe czy wogóle wiedział o czym mówi... bo ja nadal nie wiem. coś jedynie słyszałem że wyjałowienie układu pokarmowego jest spowodowane nadużywaniem antybiotyków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mi po wpc wyskakuje troche syfow, ale delikatnie takze luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 810
no właśnie mam takie same pytanie jak sprajt... i jeszcze jedno ile kg albo inaczej ile worków po 800gram tak mniej więcej już wypiliście?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat w wyborze odpowiedniej kreatyny...

Następny temat

Problem z dawkowanie kreatyny

WHEY premium