SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wloski w ampulsce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
Siemanko. Mam Stanex I-50 Razak w oleju. Wsadzilem go do lodowki i po tym jak go wyjalem zrobil sie metny z wloskami w srodku i jakimis dziwnymi zawiesinami o kolorze przezroczystym...lekko bialawym. czy to znaczy, ze srodek jest juz zepsuty?
Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Na przyszłość schładzaj wódkę i koka-kolę a towar daj do piwnicy

Greg ostatnio mac dobrze mi wszedł z liptonem ice tea

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Daj foto.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879


Sorki za zdjecia, ze nei sa dokladne ale aparat mi sie zepsol i musialem wszystko robic telefonem. Na tym zdjeciu widac, ze nie jest tak olejisty tylko metny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879


Na tym ciemne punkciki to sa wlasnie te wloski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879


To jest najgorsze .. wiem.. ale na dole ampulki mozna zobaczyc punkt.. ten punkt to jest wlasnie ta zawiesina ktora plywa.. z kilkoma miejszymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
wydaje mi sie ze to taka konsystencja dlatego ze w lodówce ale moge sie mylic poczekaj na specjalistów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
probowalem trzymac pod ciepla woda przez jakies 5 min co chwile mieszajac i nie pomoglo. tak wiec zeby nie bylo lipy jak to wejdzie w miecho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 724
czasem sie zdarza i jaki wniosek ? UG to gowno

Remember to keep yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
wy.je.ba.lo sie od niskiej temp
wrzuc to do gara i podgrzej mocno, "wloski" znikna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja mysle ze jak postoi przynajmnie 24g w pokojowej temp to bedzie malina:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
a jak tam experci, znawcy, specjalisci? wypowiedza sie? bo wolalbym icho opinie poznac zanim poslucham sie normalnego typa i obetna mi noge bo zakrzep sie zrobi...

W pokojowej temperaturze trzymam go juz od tygodnia, wsadzalem pod ciepla i cieplejsza wode. te wloski nei chca zniknac.
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacji N1 po cyklu ??

Następny temat

wymiary proporcjonalnego ciala

WHEY premium