SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam mam pytanie odnośnie salbutamol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
witam mam pytanie odnośnie ,,salbutamol ratiopharm N ,, jest to chyba lek na astmę w aerozolu mam pytanie bo zależny mi na poprawie wydolności powiększenie pęcherzyków płucnych czy ten specyfik do tego sie nadaje???
chcę użyć go jedno razowo czyli przed danym wysiłkiem albo jak to koniecznie przez dłuży okres czekam na odp i pozdrawiam

ADRIAN TIGER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94349 Napisanych postów 364292 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668680
ankieta działu i sprecyzuj pytanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
myślę ze ankieta jest zbędna bo nieche tego stosować długo falowo a nawet w cyklu ćwiczę już ponad 5 lat doświadczenie jest i wgl ale jestem blady w dopingu i sprecyzuje pytanie : chodzę na ikf mam zaliczenie z pływania niezły czas do wykręcenia mam silę i wgl tylko płuca nie dają rady dotlenić mieści i chciałbym się dowiedzieć czy ,,salbutamol ,, pomógł by mi w tym celu mam na myśli powiększenie pęcherzyków płucnych a co za tym idzie lepsza wydolność tlenową ;) ???

ADRIAN TIGER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94349 Napisanych postów 364292 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668680
skoro sadzisz ze ankieta jest zbędna,to ja sądze że odpowiadanie tobie też jest zbędne.
Każdy tutaj jest traktowany tak samo ankieta-pytanie-odpowiedź

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4196
wystarczy przeczytać jakie działanie ma salbutamol i odpowiedz masz prostą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1064
temat do zamkniecia

ADRIAN TIGER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisce

Następny temat

jaka najlepsza metka 1 cykl

WHEY premium