SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam chciałbym wiedzieć czy któryś z tych składników jest szkodliwy dla człowieka

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 122
witam tak jak w temacie nie wiem czy to dobry dział ale mam pytanie do osób znających się więc tak chciałbym wiedzieć który z tych składników może szkodzić
- Białko ogólne 21,0%
- tłuszcz surowy 14%
- laktoza 20%
- włókno surowe 3,4%
- lizyna 1,2%
- metionina+cystyna 0,7%
- tryptofan 3,5%
- wapń 0,8%
- fosfor 0,7
- witamina A 50000 jm
- witamina D3 4000 jm
- witamina E 200mg
- witamina K 4
- witamina C 155
- witamina B1 6
- witamina B2 10
- witamina B6 6
- witamina B12 50
- biotyna 100
- niacyna 20
- kwas pantotenowy 20mg
- miedź 15mg
- żelazo 110 mg
- mangan 80
- selen 0,3
- cynk 75
- jod 1,2
- probiotyk
proszę tylko o konkretne odpowiedzi z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Z jakiej paszy ten skład ?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 122
A czemu pytasz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 122
z resztą pytałem który z tych składników jest szkodliwy a nie czy to pasza czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 657
Podaj nazwę produktu. Łatwiej będzie się odnieść. Poza tym kolega popuri wszystko wyjaśnił. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 122
popuri okej widze że jesteś spoko jest to preparat mleko zastępczy dla cieląt jest tam dużo witamin co widać i białka a ja chce zrobić jakoś mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 122
ps bo nie moge utrzymać diety szkoła potem praca i tak w kółko i nie mam za bardzo finansów a na tym można zrobić podobno 10 kg w miesiąc i nie nie jestem jakimś dzieckiem które nabawiło się kompleksów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4515 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Środek dla cieląt... jesteś cielakiem? Nie.
Więc sam sobie odpowiedz na swoje pytania... temat do kasacji

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
j/w
nie przesadzaj, ze bedziesz jadl tego typu produkty, ogarnij sie chlopie
jaka masz pewnosc, ze nie ma w srodu antybiotykow lub dodatkow hormonalnych?
jak w produktach spozywczych takie cuda maja miejsce, to co dopiero w pokarmie dla cielakow...

no chyba, ze chcesz jak cielak wygladac pozniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 122
a te dodatki hormonalne są szkodliwe ???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

Porada, odzywki do ~700-800 zl

WHEY premium