SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam , twarog jak i serki wiejskie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 743
Uslyszalem ostatnio ,ze nie powinno sie jesc serkow twarogowych czy to znaczy ,ze i serkow wiejskich nie mozna ...... dlaczego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3492
jesli twarog wam tak cciezko wchodzi, polecam 200g twarogu lyzke kakao + duza szklanka mleka = niebo w gebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bzdura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Można jeść i serki twarogowe, i serek wiejski.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W
Tylko z umiarem.

Odbiegając od tematu, Skerx, dawno Cie nie było. Miło Cie znów widzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 743
okey okey dobra , bo przyznam zdziwiłem sie jak na ktoryms filmiku mowił o tym Michał Karmowski a pozniej odbiło sie echem wsrod innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Szczerze mówiąc, nigdy nie byłem specjalnym fanem Karmowskiego i rzeczy, które głosił. Jeszcze kilka lat temu, z tego co pamiętam(jeśli się mylę, to mnie poprawcie), odżywaił się zgodnie z grupą krwi i ochoczo do tego zachęcał.

Osobiście nie widzę większej potrzeby, by rezygnować z twarogu, czy serka wiejskiego, chociaż sam nie jestem ich specjalnym orędownikiem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Wszystko kwestią ilości :)
Twaróg posiada zarówno wady i zalety.
Nawet brokuły jedzone w dużych ilościach szkodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Powinno,nie powinno...Liczy się bilans,wartość i urozmaicenie.Generalnie jeśli bazą pełnowartościowego białka miałby być twaróg lub inne przetwory mleczne,wolałbym dobrze pod względem aminogramu zbilansować produkty pochodzenia roślinnego(np. ryż brązowy i fasola).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozna uwzględnic nabiał w diecie, ale nie opieraj na nim wiekszosci posilkow. mieso, jaja, ryby są swietnym źrodlem bialka

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Pan Karmowski jest za bardzo rygorystyczny jeżeli chodzi o swoje poglądy. Ja tam bym nie wytrzymał jedząc cały czas tylko płatki owsiane,ryż,kasze i do tego mięso. Kostka twarogu dziennie, nie więcej i to raczej nie jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
No ja kostki twarogu dziennie bym nie zdzierżył na przykład

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 67kg

Następny temat

Dieta do oceny :)

WHEY premium