SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wioślarz... na co?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1252
przeglądałem posty, czytałem na necie i w gazetach, pytałem w sklepach... każdy mówi co innego :/
jedni że wioślarze są bezuzyteczne, inni ze to tylko aeroby ale kiepskie, inni ze na plecy też działa, gdzieś przeczytałem ze rozwija cała sylwetke, koordynacje i kondycje...
jak jest naprawde??? na jakie grupy mięśniowe działa? czy aeroby na nim to dobry pomysł? czy warto coś takiego mieć ???
hodzi mi głównie o te za 300-600 zeta, bo na droższy mnie nie stać. i to ma być uzupełnienie treningu siłowego (2 razy w tyg) ew. gdybym nie mógł iść na siłke to zamiast niej. co w ogóle to jest warte ???
prosze o precyzyjne odpowiedzi
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6096
No ja szczerze mówiąc zaczynałem swoje ćwiczenia od wioślarza i nabawiłem się dysrpoporcji sylwetki, pływałem sobie codziennie po 30 minut, szybko doszedłem do najcięższego poziomu trudności i zrobiły się z tego ćwiczenia siłowe, najszerszy ładnie urósł. Mimo wszystko jednak to bardziej aeroby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 750
Pytanko do Gang555ter.
Najszerszy urosl a jak tam pozostale grupy miesniowe tez poszly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7539 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44973
mi skublo kaptury i motyle. plywam se jakos rozgrzewke przed trenem

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 9831 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34282
Na co ci wioslarz ?

Potrzebujesz cardio - bieganie
Potrzebujesz interwalow - bieganie
Potrzebujesz sily - trening silowy
Potrzebujesz wytrzymalosci - wytrzymalosciowo silowy

Wioslarza zostaw dla sportowcow specjalistycznych dziedzin. Kulturysta nie potrzebuje tego ustrojstwa.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skuteczność aerobów

Następny temat

drążek - rekordy

aerofull