SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winko,meta,priopionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
witam.koledzy prosiłbym o szybko i fachowa pomoc.otóz chcialem sie zapytac jak rozpisac dobrze tkaie srodki ja wino tabletki,meta,i priopionat.otoz myslalem ze jako pierwszy cykl wziolbym 10ampolek propa(jedna ampolka ma 100mg wiec 100mg e3d)+100mety+odblok
miesiac przerwy i znow prop ale 15 strzalow rez po 100mg e3d+100tabletek winstrolu+odblok(clomid) i puzniej dalej na odzywkach:)(wiecej koksow w tym roku bym juz niechcial brac,dopiero w przyszlym)
ale teraz istnieje taka sprawa ze moze to wszystko polaczy w jednym cyklu otoz myslalem tak:
1-8prop 100mg e3d
1-4 meta 20mg ed
4-8winko tabletki 20mg ed
puzniej clomid ale ile??
co wy otym panowie sadzicie,czy lepiej to polaczyc tak jak napialem w jedym cyklu czy lepiej rozxbic na dwa krotki???
napiszcie poprostu szczerze ktory rozwiazanie jest lepsze,ZDROWSZE I ZLEPSZYMI EFAKTAMI.pomozcie bo zosatalo mi malo czasu od poniedzlaku chce zaczac(atak do przypomnienia to pieerwszy cykl meta+prop zostal doradzony przez uzytkownikow SFD)
AHA I PO KTOREJ OPCJI BEDA MNIEJSZE SPADKI BO ZALEZY MI NA W MIARE DOBREJ JAKOSCI MIESNIE I BEZ DUZYCH SPADKOW.prosilbym o niedoradzienie inych koksow poniewaz narzie wydaje mi sei ze te 3 co podalem beda na poczatek najodpowiedniejsz. rozdam sogi:)

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4566
daj ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
8tyg na oralach - watraba dostanie ladnie po dupie, konczenie 2 srodkow na raz to tez zly pomysl pociagnij wino o tydzien dluzej albo propa, mete mozesz wywalic sam cykl prop + wino da Ci dobre rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
Waga:90
Wzrost:194
Biceps:41-42
Klatka:ok 115cm
Pas:-
Udo:-

Wyciskanie Klatka:100kg
Wyciskanie Barki:-
Przysiad:-
Martwy Ciąg:-



2) Cykl:

Cel:dobrej jakosci masa
Który cykl:
Poprzednie cykle:200mety rok temu
Ostani cykl zrobiony(odstęp czasowy):rok temu
Ilość środków:200mety


4) Dieta:

Ilość posiłków:5-6
Ilość białka/KMC:ok3g na 1kg
Ilość węglowodany/KMC:ok 4 na kg
Ilość tłuszczy/KMC:-
Suplementacj:zawsze gainer,czasami bialko dodtakowo+co jakis czas kreatyna( co 4 miesiace)
staz 2 lata

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
to moze zrobic tka jak pisalem na poczatki:
prop+meta przez miesiac
miesiac przerwy
winko+prop
??????????
oczywiscie po kazdym cyklu odblok clomd

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
koledzy pomozcie

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
mowią ze najlepiej zrobic tyle przerwy ile wynosil cykl, organizm tez musi miec czas aby powrocil do normy, sam clomid nie rozwiazuje tej sprawy, polacz propa + winko + dieta + dobry trening i bedzie Si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
ok kolego tylko ze jabym chcial nabrac jescze troszke masy a winstrol jest w sumie na rzezbe wiec moze zaczac od propa +metaodb lok puzniej dac organizmowi odpoczac i znow powtorzyc cykl ale prop+winko tez przez miesac taki krotki cykl
bo chodzi oto ze propa i mete juz mam a winstrolu nie wiec musialbym zaczac od tego a puzniej zeby cakliem bylo czyste mieso to walnac propa+wino tez przez miesaic.
no chyba ze uwazasz ze po propie z winem zrobie iwecej miesa niz po propie z meta?????

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
odradziles mi zeby wziasc wszystko naraz wiec ok,niezrobie tak.
ale teraz chodiz mi ote dwa krotkie cykle ktore podalem

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
jakbys nie zrobil to efekty beda podobne
ja wolalbym opcje 8tyg prop 4tyg meta 4tyg wino tak jak to rozpisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
ooo no widzisz i wkacu cos:) powiedz e-lite cos wiecej co i jak mam zrobic rospisz to łądnie:) bo kolega wyzej twierdzil ze wykacze se watrobe jak wezme wino i mete w jedym ciagu

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop - under - jaki ??

Następny temat

Oxymetholone

WHEY premium