SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wieprzowina

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
Witam mam 16 lat 64kg... 177 moje pytanie czy moge jeśc szynki,boczki wędzone kiełbase ze swojej świni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
jak dla mnie to odpada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7519
niby czemu odpada ?jestes tym szczesliwcem że jak masz swojskie wyroby wiesz co jesz chociaż


Zmieniony przez - AdamusMaximujs w dniu 2015-08-14 10:57:53

Nie ma picia , nie ma ćpania są ciężary do dźwigania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Takie jedzenie jest naturalne. Nie to co w sklepach, mięso rośnie po wstrzyknięciu odpowiednich hormonów rośnie w oczach, kurczaki cały czas na antybiotykach, wędliny naszprycowane konserwantam. A jak masz swój wyrób, to jedz śmiało, takie mięso jest zdrowsze niż to ze sklepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
nie wiem jak wy, ale chcąc zrobić dobrą sylwetke to ja kiełbasy bym nie jadł.


Zmieniony przez - superblake w dniu 2015-08-14 11:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Zależy z czego ją zrobi. Ja też robię sam kiełbasę i śmiało można ją sobie w bilans wliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1498
no z mięsa świni :P a z czego innego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Zależy z jakiego fragmentu tej świni.

Karkówka, szynka, schab się nadaje ze spokojem.
Zresztą zależy od tego jak masz skonstruowaną dietę.
Nawet boczek można wliczyć jak się chce.





Zmieniony przez - pro666 w dniu 2015-08-14 12:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Obrałeś jakiś cel? Redukcja, masa, coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jasne, ze mozesz jesc!!!!!!!!!
wszystko co napisales jest GIT, tym bardziej ze wlasne wyroby i wiesz co jest w takiej kielbasie.
slowo kielbasa oznacza rodzaj wyrobu miesnego, nie rodzaj jakosci miesa, wiec nie wiem czemu sie jej boicie

rownie dobrze moze byc to poledwica wolowa z przyprawami, kwestia wladowania tego we flak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Oczywiście że jedz bo to samo zdrowie. Ja też mam dojscia do swiniobijcy :) i czesto zajadam sie takimi frykasami.

Kiszka ( kaszanka ) z cebulka i czosnkiem + jajo sadzone i kolacja prawie szlachecka hehe

Jem też dużo parówek ale tych z 85%+ miesa i czesto gotuje sobie kiełbase lub smaże ale też te wyższej półki a nie jakieś paści po 8 zł/kg .,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy redukcji.

Następny temat

Makroskładniki w diecie

WHEY premium