SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiecej znaczy lepiej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 995
siema. gadalem z kolega ktory jest w tym samym liceum co ja, ja jestem w I a on w III, nie widzielismy sie ponad rok. on straszliwie urosl i pytam sie co on je? a on mowi ze jest na poziomie 4 workow z ryzem. nie wiem czy go dobrze zrozumialem czy na jeden posilek tyle je czy przez caly dzien? i czy to ze np. zjem 100g lub 200g (1-2 woreczki) ma wplyw na przyrost miesni? aha i jeszcze pytanie czy mozna przesadzic z dostarczeniem bialka do organizmu? jest jakis pulap ? prosze o odp, pozdro

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Polecam poczytać posty podwieszone w tym dziale. Oczywiście, że jedzenie ma wpływ na przyrost mięśni, poczytaj o odżywianiu, układaniu diety i 10 wskazówek żywieniowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka na mase 58kg tylko prosze o opinie

Następny temat

Nieprofesjonalna dieta - proszę o pomoc i ocenę.

WHEY premium