SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiecej serii ?? mozna ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam . mam troszke przy male ciezarki na sztangielkach a nie mam kasy na wieksze wiec chce sie zapytac czy moge robic wiecej serii na mase niz jest to przyjete . czyli np czy na biceps moge robic okolo 15 serii ( na dizsiejszy dzien robie 12 ale wtedy tylko 2 cwiczeniami bez uginania o kolano ) ?? basz na klatke zalozmy 18 ?? czy w czyms to mi przeszkodzi ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
mozesz tez tymi hantlami robic normalnie tylko bardzo dobrze technicznie, powoooli, utrzymujac caly czas napiecie miesnie czyli nie prostuj lappy do konca, ewentualnie sprobuj zatrzymac w polowie ruch czyli gdy masz kat prosty... a w miedzyczasie zarob na wieksze ciezarki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1472
A nie lepiej troche się wysilić i pomyśleć?
Chodź na upartego nic by Ci nie było bo robiłbyś to małym ciężarem.
Ile masz lat, ćwiczysz już jakiś czas w domu?

WYPEŁNIJ SWÓJ PROFIL

http://www.kulturystyka.pl/klub/profile.asp?mode=display&id=122097



Najlepiej gdybyś poszukał jakiejś taniej siłowni chodź wiem, że nie raz z i z tym jest problem
Ja miałem taki okres czasu, że mieliśmy pełno butelek z wodą, dobrze zszytą koszulke i się ćwiczyło, na klate niech ktoś cię dociśnie przy pompkach na podpórkach



Mówie Ci lepiej coś pomyśl bo co z tego, że zrobisz więcej powt. skoro to i tak mały ciężar

Real muthaphuckkin G’s...

http://www.sfd.pl/temat277184/ - chcesz więcej wyciskać na klate?-WEJDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1472
"( na dizsiejszy dzien robie 12 ale wtedy tylko 2 cwiczeniami bez uginania o kolano "


tzn. że jedno ćwiczenie robisz w 6-ściu seriach??
rób 4serie na jedno ćwiczenie

Real muthaphuckkin G’s...

http://www.sfd.pl/temat277184/ - chcesz więcej wyciskać na klate?-WEJDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Możesz robic i 100 serii - ale nie oczekuj efektów.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Dla wielu osób silownia jest za droga, ale sa na to sposoby, byly posty na forum jak zrobic krazki z betonu itp. kupujesz tylko cement,(ok. 10zl), piasek i wode masz napewno pod dostatkiem i odlewasz krazki, jakas rura i sztanga gotowa Uzyj wyszukiwarki napewno znajdziesz kilka tematów

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 17 lat , na mase cwicze miesiac a wczesniej rok jakichs chaotycznych cwiczeni bez konkretnego sensu . czy cwiczac zalozmy tych 15-16 seii na biceps bede mial mniejsze efekty ?? mam sztangielki 9kg i ciezko mi jest sie stradsznie zmeczyc przy 12 seriach ( 10 wolnych powtorzen przerwy minuta , przy uchwycie mlotkowym 1.5 minuty )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Przy 16 seriach zbyt małym ciężarem nie będziesz miał żadnych efektów.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jedynym wyjsciem to jest dokupic ciezar czy zwiekszyc liczbe powtorzen do 11-12 ?? chce aby mi przy tym szla sila ale czy przy 12 powtorzeniach da rade ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1286
Kiedyś też miałem taki problem...Miałem dwie sztangielki po 5 kg - takie plastikowe...Gdy były już za lekkie to brałem 2 w 1 rękę :P Krzyżowałem je lekko i jakoś się dało jechać :) Ale zaznaczam to były takie małe, plastikowe :D

Ja swoj normalne sztangielki kupiłem na giełdzie - można czasem spotkać super okazje - ja swoje 2 sztangi, 2 sztangielki i 100 kg nakłądoow za 200 zł kupiłem (po ostrych targach :P ), chyba niedrogo, co? :D

Anyway - zwiększnie masy na większej liczbie powtórzeń to chyba nie da rady :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
przy 12 powtózeniach masa da radę - ale siła wymaga ciężarów. Nie zrobisz siły ćwicząc na 10 kilo.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale skoro jestem poczatkujacy to sila nie pojdzie rowniez ??? na moim miejscu dokupilbys ciewzaru czy robil po 12 powtorzen ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początek

Następny temat

plan treningowy na mase do oceny

WHEY premium