SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

więzadła w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1162
Od 2,5 roku mam problem z lewym kolanem , byłem u doktorka , zrobił prześwietlenie i mówi że łękotka jest ok ,ale najprawdopodobniej uszkodzone są wiązadełka jak to określił, polecił lasery, prądy itp......niby troche pomogły ale kolano dalej czasami jest niestabilne i boli przy normalnym chodzeniu no i np nie mogę usiąść po turecku bo czuję również ból w lewym biodrze....które jak leże czasami również przeskakuje.......ktoś miał z was podobne zdarzenie ? jak się tego pozbyć ??? ćwiczyć i nie patrzeć na to ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale na badaniu rtg nie widać łąkotek,więc na podstawie samego rtg nie można ocenić ich stanu

polecam wizytę u fizjoterapeuty, który oceni stan kolana,więzadeł i zaleci odpowiedni ćwiczenia wzmacniające i być może zastosuje inną terapię.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1162
ok , dzięki będe musiał wkońcu zająć sie tą sprawą bo czuje sie jak wrak ....a z tym biodrem ? wszystko pewnie od tego kolana , chciałbym zaznaczyć że przez długi czas miałem siedzącą pracę....może to również przez to ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak,myślę,że to jest raczej od kolana,przez nierównomierne rozłożenie sił działających na stawy. Przyczyna może być również inna,ale warto o tym wspomnieć na wizycie u fizjo.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cosmelan - podobno warto

Następny temat

DRETWIENIE I MROWIENIE NOGI

WHEY premium