SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wegetarianizm - opinie

temat działu:

Wegetarianizm i weganizm - dieta, odżywianie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wegetarianizm to jest kapa!!! Czy człowiek zbudowany jest z soi czy z mięsa? mięso jest the best!!!



Zmieniony przez - kaligul w dniu 2003-01-22 10:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szukam kobiet, ktore sa wegetariankami i nie zrezygnowaly z niejedzenia miesa nawet w okresie ciazy. jestem wege od szesciu lat i zaczynam myslec powaznie o moim (przyszlym) dziecku

iwona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iwonko, zapewne mialas w reku kiedys gazete Wegetarianski swiat. Tam co miesiac jest drukowana lista lekarzy przyjaznych wegetarianom, zarowno ginekologow polozników, z całego kraju. Na pewno znajdziesz jakis kontakt do kogos kto podsunie ci odpowiednie rady. No a przecież jesli odzywiasz sie naprawde prawidlowo (a nie tylko tak by szybciej i taniej cos zjesc) to z pewnościa nie masz sie czym martwić. Moja przyjaciółka nie je mięsa 0d 13 roku zycia (nie lubi) a ma śliczna 2 letnią córeczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam koleżanki-wegetarianki ze ślicznymi bobaskami(no dobra, nie lubię dzieci, ale te są śliczne )

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z chęcią poznam bliżej ludzi,którzy tak samo jak ja nie jedzą mięska:)mój numer gg 5324443,pozdrawiam:){kurcze, nie moge tu fotki zamieścić..lipa}

Misia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smoczku czy te dzieci sa karmione po wegetariańsku???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedno tak, a drugie nie(znam dwójkę). I jedno i drugie świetnie się rozwijają(jedno ma już chyba roczek, a drugie jakieś 6 miesięcy)

smoczek
mod(ka) działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo fajne sa wypowiedzi ze daje sie szanse dziecku czy chce jesc mieso czy nie przeciez wiadomo ze male dziecko nasladuje matke bo to jest dla niego wzor chyba ze wogle z nia nie przebywa a co do czystosci zieleniny to niestety tez jest wszystko uprawiane sztucnie aby bylo ladne wieksze tansze
pozdrowienia

xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ja jestem wegetarianinem odkąd mam 4 latka czyli już od 16 lat, ponad 3\4 życia. Moja młodsza siostra jest wegetarianką od urodzenia i rozwija się b.dobrze. Jestem laktoowo (sery i jaja wchodzą w skład diety) choć jaja jem dopiero od kilku miesięcy. Zdjęcie w profilu pochodzi jeszcze z okresu, kiedy nie jadłem także jaj. Oglądając wyniki należy zwrócić uwagę, że trenuję zapasy i siłownię robię tylko poza sezonem startowym. Aktualnie jestem raczej znacznie mniej otłuszczony, ważę koło 97kg(na zdjęciu 101)
Ogólnie z pewnością nie narzekam.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj dokladnie co jesz w ciagu dnia i ile i wszystko chodzi mi o kompletny jadlospis tygodniowy

xxx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Przykładowy jadłospis wegetarianina.

WHEY premium