SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wazny cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
jestem na cyklu:
od 1 tygodnia do 8 testosteron propionicum 50 mg codzinnie
od 3 do 8 winstrol 50mg co 2 dni
clean 2 tyg on 2 tyg off 2 tyg on
moje pytanie:czy można wziac silabolin od 3 do 8 tyg w ilosci 25 co 3 dni?
robie trening ttypowo masowy by dostarczyc odpowienich bodzcow do mięsni; aeroby 5xtygodniowo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
mozna ale za malo tej silki, min 50 mg cdd

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Piszesz, że robisz trening masowy a aeroby walisz 5 razy w tygodniu? Po za tym robiąc podobno mase walisz clena. Jaki w tym sens?? Robiąc mase poziom kalorii musi być ponad norme, żeby wykorzystać clena do palenia tłuszczu poziom musi być poniżej normy więc jak chcesz to pogodzić? Twój cykl nadaje się do cięcia! Zatem poziom kalori musi być obniżony inaczej nie wykorzystasz clena.

Jeśli chcesz robić mase wywal clena i trzymaj wysoki poziom kalorii..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
adamos sugerowałem sie wypowiedzią teda w kórej mówił ze przy winie i clenie możżna robić trening masowy w celu dostarczenia miesniom odpowiednich bodzców. a spalaniem zają sie aeroby stosuja delikatny zjazd z wegli i zwiekszam białko .wiec powiedz mi czy to jest kompletnie błedne. tak wypowiadali sie ted i ed wiec ?? jak narazie jest efekt spoko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mógłbyś dorzucić T3 50mcg dziennie w celu polepszenia syntezy protein. Z Clenem nie za wysoko, IMO!

Ja robię bulkera i dorzucam Clen/T3 w celu minimalizacji retencji wody i odkładania się tk. tłuszczowej.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
jestem w 3 tygodniu cyklu. koncze 2 tyg clena. i co w takim wypadku? nastempne 2 tyg ECA a pozniej 2 tyg clean i pozniej znowu 2 tyg ECA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wałek %-)

Następny temat

Tren

WHEY premium