SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

walka kijem ;d

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
hej. Cwicze taekwondo od 7 lat. Od 2 tygodniu skupiłem sie na akrobatyce i walce bronią. Chcialbym sie nauczysz "wywijac" kijem jak np. na tym filmiku

Nie znam nikgo kto byłby mi w stanie wyjasnic jak nadac kijowi naturalny płynny obrot. Chyba wiecie o co chodzi.[w skrucie co trzeba zrobic by kij sie krecil :P]

Mam nadzieje ze mi pomozecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
skoro trenujesz 7 lat tkd, to wybierz się na kalaki combat. Ludzie po tkd, bardzo szybko sie tam uczą, właściwie, to jest taka nakładka na tkd :)
Tam nauczą cię wymiatać kijem, a i troche combatu liźniesz :)

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
co mozesz wiecej powiedziec na temat kalaki combat? pierwsze słysze o czyms takim ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
Chciałem wkleić linka do ich oficjalnej strony, ale coś nie działa.
KC wywodzi się z FMA, a ich guru na całą Polskę jest Jan Nycek :D on też jest zdaje się założycielem.
Z tego co się orientuję to jest mieszanką TKD + techniki combatowe + walka nożem + walka kijem + elementy graplingu.
Dlatego ludzie po TKD szybko się tego uczą, bo mają solidne podstawy. Podstawą całego systemu jest walka kijem, i na niej z tego co mi wiadomo opierają się zawody.

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No dobra

Następny temat

przerzutka przednia - pomocy

Wiecej