SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga owocow i warzyw

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2186
czesc kochani!Mam kilka pytan co do wagi pewnych pokarmow bo od jakiego czasu mieszkam w Stanach a tutaj wszystko jest mierzone inaczej niz w Polsce, wiec nie moge nigdzie nabyc wagi kuchennej a chce ulozyc sobie dokladna diete z rozkladem b/w/t.Chodzi mi o pewne warzywa i owoce bo makarony czy miesko mam zwarzone w sklepie wiec czytam etykiety.
Bylabym wdzieczna jakby ktow uzyl swojej wagi zeby napisac mi ile waza te produkty a ja juz sobie przelicze ile co czego w odniesiemiu do 100 gram
1. jablko wielkosci pileczki do baseball'a
2. ogorek zielony sredniej wielkosci(jak np duzy banan)
3. no wlasnie-duzy banan
4. brokuly bez nozki jeden kwiat
5. duzy baklazan
6. duzy grapefruit
7. srednia glowka salaty
8. 3 orzechy wloskie
9. 10 malych winogron
10. 5 truskawek
11. sredni pomidor -tez jak pileczka do b.

wiecej chyba mi nie trzeba, wiem ze trudno wszystko powazyc ale jakbyscie akurat mieli cos z tych rzeczy pod reka to WIELKIE DZIEKI!!
jak juz wszystko bede miala to ukladam diete i daje do sprawdzenia!

niech moc bedzie z wami!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
A po co wliczac takie produkty? Owocow kilogramy nie jadzasz raczej, tylko raz na jakis czas. A warzyw wliczac raczej nie trzeba chyba ze ckd.

https://www.sfd.pl/temat198648/

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-09-12 17:52:30

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2186
dzieki za stronke ale nie o to mi chodzilo bo ja nie mam tej cholernej wagi wiec nie zwaze tych 120 czy ilus tam gramow orzechow, a poza tym to co, uwazasz ze nie potrzebyje znac wartosci warzyw ktorych jem w duzych ilosciach bo je uwielbiam wiec jak jem w jednym posilku miecho, troche ryzu i np. pol kalafiora albo dwa pomidory to mam liczyc tylko mieso i ryz. Nie gra mi to , bo chce byc konsekwentna i nie oszukiwac przede wszystkim siebie bo robie to zeby schudnac a efektow nie oszukam. Niestety siedze w tym popieprzonym kraju i tu wszystko jest inne lacznie z jedzeniem ktore smakuje jak shit ale chyba musze jakos sobie radzic i diete dostosowac do tego co oferuje mi rynek amerykanski!

niech moc bedzie z wami!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko male ;-)

Następny temat

Laktoza!

WHEY premium