SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
witam mam problem :
mam ułożoną diete i biore odżywke monster mass 2 x dziennie po 80 g.
cwicze na silowni dopiero miesiac i przez pierwsze 2 tygodnie przytylem 3 kilo a drugie 2 tygodnie waga stoi:/ co mam zrobic zeby przybierac na masie caly czas??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7246
a dieta sprawdzona i zaakceptowana? 160g MM troche duzo dziennie, lepiej zastapic normalnym posilkiem przynajmniej 1 dawke ;) i nie ma tak ze caly czas waga idzie do przodu, a jak nie idzie to dodajesz kcal. pzdr

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
zwiekszac bilans kcal...

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
ok thx np mam przyjmowac dawki po 100 g?? + wiecej jedzonka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
a mogl bym jeszcze dorzucic krete do tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7005
Ćwiczysz dopiero miesiąc, na kreatynę to tak minimum 6 miesięcy za wcześnie. FBW jakies na razie wystarczy. Na wspomagacze masz jeszcze czas. Jak teraz wezmiesz kreatyne to nic ci to nie da. Na początku musisz się nauczyc techniki cwiczen i popracowac nad odżywianiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7246
narazie sama dieta i dobry trening oraz regenracja wystarcza

Zmieniony przez - Robert0 w dniu 2009-03-24 19:49:14

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
ok dzieki aha i mam takie jedno pytanie bo za 2 dni skonczy mi sie gainer . mam zrobić cos w stylu 2 tygodniowej przerwy czy moge kupic odarzu druigiego?? ( biore miesiąc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7005
Gainer to są węglowodany z dodatkami. Bierzesz to żeby uzupełnic braki w diecie. Możesz brac bez przerwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power po sniadaniu

Następny temat

Przeterminowanie kreatyny.

WHEY premium