SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ważne pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1575
słyszałem że kreatynę powinno sie przyjmowac 1g na kazde 10 kg masy.
czy to prawda? i czy odżywki szkodzą na nerki?

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15962
kraetyne przyjmuj 10 g dziennie w podzielonych porcjach po ok 5g...wg najlepszy sposob...

Czy odrzywki szkodza na nerki???? .tak naprawde wszystko szkodzi w nadmiarze i brane bez rozumu...

Co masz konkretnie na mysli?
Masz problemy z nerkami? Jesli tak to nie powinno sie spozywac kraetyny w nadmiernych ilosciach i napewno byc na diecie z wysoka podaza bialka...ale trzeba konkratnie okreslic co Ci dolega..

Zmieniony przez - Ćiastuś_ w dniu 2010-04-10 09:27:06

Zmieniony przez - Ćiastuś_ w dniu 2010-04-10 09:27:38

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1575
z nerkami mam wszystko w porządku. ale czy branie kreatyny w pszyszłości może miec jakieś poważne skutki uboczne.

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jezeli nie bedziesz ladowal dawek z kosmosu (nie wiem po co) to nie...chodzi mi o np 100 g dziennie...jesli nie masz nic z nerkami to przy normalnym dawkowaniu nie ma prawa sie nic stac

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na takie dawkowanie to mnie nie stać :). waże 70 kg czy wystarczy jak będę dawkował 5-7g dziennie?

Zmieniony przez - maciek601 w dniu 2010-04-10 10:29:20

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nawet jak by Cie bylo stac to po co....juz dawkowanie rzedu 30 g nie ma sensu...

Tak takie dawkowanie wystarczy i pociagnij cykl dluzej...
Ogolnie przyjelo sie ze jesli bierzesz wieksze dawki typu 10-15 g to cykl powinnien byc krotki ...natomiast mniejsze dawki rzedu 5 g mozna ciagnac 8-10 tyg....i wg mnie jest to lepszy sposob niz ten pierwszy

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzięki

BÓG-HONOR-OJCZYZNA

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na masę-pytanie

Następny temat