SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w poszukiwaniu optimum-ROIDcalc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
Odliczjac dni dzielace mnie od rozpoczecia cyklu szukam optymalnego rozwiazania za pomoca roidcalc-ra! wsz wersja byla wersja donia ktora wygladala tak ze 1 i 4 dnia 500mg EQ i 350 enana E5D.
Testowalem rozne rozwiazania i wyszlo mi cos takiego ze przy odpowiednim ulozenie szotow uzyskalem stezenie ktor wyglada nastp.
np: dzien20-150mg
dzien21-135
dzien22-150
dzien23-135
dzien23-150
Porownujac moj dobor dni i szotow z Doniem moja opcja rozni sie tym ze w ciagu kilku dni stezenia niespada np z dnia20-150 do dnia24-113mg...
Z ciekawosci jesli ktorys z zyczliwych ekspertow zechce spr to wyglada to nastp:
1i4d-500eq
8i12-400eq
nastp cyklicznie e4d 300eq
a test wyglada nastp:
1d 600enan
od 6 dnia e4d 300enan
Niewiem czy te rozwiazanie jest dobre czy raczej nie dlatego moze ktos orientuje sie o wiele bardziej niz ja i nap cos na temat
Napewno minusem mojej wersji jest to ze optimum osiagay nieco pozniej a dokladnie na 14 dzien



Zmieniony przez - Lopez20 w dniu 2005-02-10 12:47:25

powrot bedzie ciezki :/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Ostatnio e-lite pisal ze stala dawka przez caly cykl nie jest super rozwiazaniem poniewaz receptory "przyzwyczajaja sie" do stalego poziomu substancji i aby spowodowac ich "ozywienie" nalezy dawki zmieniac.Musze przyznac ze jest w tym sens.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
E-lite wher are you?!
Aleks tez bralem to pod uwage ale po 6tyg brania eq od momentu gdy osiagnie on maximum przy tych dawkach, dozucam jeszcze trenik zeby zeby dac kopa

powrot bedzie ciezki :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Jezeli dodajesz jeszcze trenik to ok
Podziel sie spostrzezeniami na cyklu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
niema sprawy niedlugo zarzucam arta o tym jak bedzie wygladal moj cykl dieta na nim i trening moze jeszcze o czyms zapomnialem to wtedy to ktos cos doda a efekty jak najbardziej co tydz beda kie aktualnosci

powrot bedzie ciezki :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
wlasnie sie przyjzalem i te dawki eq sa troche spore chyba zmniejsze je do 250e4d...i nawet nawet wygladaja na diagramie...ale czy tak moze byc

powrot bedzie ciezki :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Sam musisz na sobie zobaczyc jak dziala.Od marca tez zaczyna EQ i tez bede experymentowal jednak ja trenu jeszcze nie tykam za mlody jestem i stazem i wiekiem

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
to jest nas 3!!
5gr EQ,2gr DD,5gr Test,0,5metax,1gr masta,ok 0,8gr tren,t3.....i sie zobaczy!
powiem tak, bawiłem sie też calkulatorkiem i w sumie ciul z tym!!!
lopez zaczołeś cykl? czy zamiezasz?
dawki eq wcale niemasz dużych, imo są ok


Zmieniony przez - thatman w dniu 2005-02-11 11:08:46

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
jeszcze niezaczalem zapinam wszystko na osatni guzik tym razem wszystko ma byc idealnie a startowac bede w przyszlym tyg

powrot bedzie ciezki :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
hehe ja zapinam na ost guzik cykl od 2miechów......juz stwierdziłem ze nic niewymysle ......teraz tylko czekam na eq bo reszta jest..i sie zacznie 14tyg jazdy

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
aleks jak bedzie wygladala twoja wersja eq

powrot bedzie ciezki :/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna przed cyklem?

Następny temat

cykl deca +stanabol na 6 tyg pomocy

WHEY premium