SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w 3 tyg 12 Kg masy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387


Nie robie sobie jaj. Umieszczam tu dwie fotki jedna jak ważyłem 77 Kg a druga jakiś miesiać puźniej jak ważyłem 65.

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387


2 fotka

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Jakiś czas temu mówili o jednym facecie co był gdzieś przez miesiąc uwięziony w jakiejś jaskini i żywił sie tylko kokosami czy czymś w tym stylu których za wiele nie miał i przez ten miesiąc schudł 20 kg, a autor tematu w miesiąc schudłby 16 kg jakby tracił wagę w takim tempie jak obecnie, więc albo autor tematu nic nie jadł podobnie jak tamten gość, albo miał bardzo ciężką chorobę, ale chyba żadna polska choroba nie spowodowałaby utraty aż 12 kg w 3 tygodnie.

Ale jeżeli to jest prawda i ta sytuacja kiedyś w przyszłości sie powtórzy, to moim zdaniem nie ma sensu kontynuowania treningów. Już teraz będziesz odrabiał straty przez jakieś 3 miesiące, a potem znowu może sie zdarzyć taka sytuacja i znowu możesz schudnąć tyle. Miejmy nadzieje że tak sie jednak nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Xaero85 - niestety jesteś w błędzie twierdząc że żadna choroba nie spowoduje takiej utraty wagi. Jest wiele schorzeń układu pokarmowego, układu nerwowego oraz układu hormonalnego, które potrafią zrobić spustoszenie w muskulaturze nawet najlepiej zbudowanej osoby. Poszukaj na portalach i forach związanych z medycyną, a sam się przekonasz.

Nie zgodzę się też że nie ma sensu dalsze trenowanie. W końcu chyba jak największa masa sama w sobie nie powinna być celem ćwiczących - szczególnie amatorów. Ćwicząc pomagasz organizmowi zachować zdrowie i sprawność, usprawniasz procesy przemiany materii w organizmie, przyczyniasz się do odreagowywania częstych w dzisiejszym świecie stresów itd. itp.
Moim zdaniem autor tematu po prostu zaniedbał niesamowicie dietę i stąd takie spadki. Wszystko jednak jest do odrobienia i nawet nadrobienia

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
nightingal- sog, jesli wejdzie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
dzięki GallAnonim. Niestety nie odbiję bo nie mam jak.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2071
i co z tym treningiem?? podczas ktorego przybedzie mi 12kg masy w 3 tyg????

Jak by niebylo, bedzie bardzo milo..
www.armpower.net <-->ARMWRESTLING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 387
to prawda że jadłem tylko tyle żeby z głodu nie umrzeć. Poprostu po odstawieniu leków straciłem apetyt.Praktycznie mase zbudowałęm na tych lekach wiec nie wiem czy jest sens dalej ćwiczyć skoro tak cieżo mi budować mase. Dodam zę miałęm idealne warunki do budowania masy. Studiowałem wieczorowo od 16 godz do 20 godz. Nie pracowałem nigdzie i spałęm do godziny 11 rano. Następnie na siłownie, po siłowni do domu na obiad. Puźniej na uczelnie i tak przez 2 lata.

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1009
gall wydrukuje sobie twoją wypowiedzi i powiesze nad łóżkiem

***No pain no gain***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
ty koksie!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozdzielanie treningu pleców

Następny temat

Słaba wytrzymałość i progresja??

WHEY premium