SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 161 Napisanych postów 550 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55337
Książka jest jeszcze przede mną. A filmy świetne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3184 Napisanych postów 13235 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366949
terminatora i obcego, uniwersa maja potencjal tylko nie umieja tego wykorzystac a co do gotdfathera, to jedynke obejrzalem raz i mi sie podobal ale drugie podejscie i jest nie do obejrzenia dla mnie, dwojka tez dobra ale nizej a 3 najgorsza i ogolem z tego co pamietam, to nic specjalnego

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 976 Napisanych postów 18872 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 718215
Tez tak sądzę co do trójki, jak dla mnie na siłę zrobione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 161 Napisanych postów 550 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55337
Sam Coppola potwierdził, że 3 część była for money :) co nie zmienia faktu, że całkiem zgrabnie zakończył trylogię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 976 Napisanych postów 18872 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 718215
Kilka scen nawet ok, ale ogólnie nic specjalnego. Nie pasowała mi gra Garcii, choc bardzo go lubię. W "Rzeczy które robisz w Denver będąc martwym", zagrał genialnie, podobnie jak Walken. Zresztą sam film jest mega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Z gangsterskich polecam rewelacyjny film: "Gangster nr 1". Świetny klimat i aktorstwo (m.in. Paul Bettany i Malcolm McDowell).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 396 Wiek 44 lat Na forum 206 dni Przeczytanych tematów 6204
Ja teraz zacząłem oglądać serial 10 odcinkowy "your honor" dobry thriller z haisenbergiem z breaking bad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3184 Napisanych postów 13235 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366949

ostrzy zawodnicy w tym fameMMA startuja, ze ochrona ich sklada, no i mega walka sie szykuje jeden patol autystyczny, z ktorego internet cisnie beke od prawie 10 lat a drugi tez patol z warszawy, ktory na necie struga figo fago i parcie na szklo tez ma od dobrych kilku lat, wrzuca zdjecia swoich metamorfoz, gdzie przed i po wyglada tak samo ale obstawia przy swoim, jaki to progres zanotowal... obaj wygladaja jak wygladaja - typowe sebiksy spod bloku ale ten klip to zenula wybila poza skale

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/8/2021 11:18:48 AM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 396 Wiek 44 lat Na forum 206 dni Przeczytanych tematów 6204
Co ci lord mogę napisać. Cyrk Zalewski i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
lordknaga

ostrzy zawodnicy w tym fameMMA startuja, ze ochrona ich sklada, no i mega walka sie szykuje jeden patol autystyczny, z ktorego internet cisnie beke od prawie 10 lat a drugi tez patol z warszawy, ktory na necie struga figo fago i parcie na szklo tez ma od dobrych kilku lat, wrzuca zdjecia swoich metamorfoz, gdzie przed i po wyglada tak samo ale obstawia przy swoim, jaki to progres zanotowal... obaj wygladaja jak wygladaja - typowe sebiksy spod bloku ale ten klip to zenula wybila poza skale

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 3/8/2021 11:18:48 AM

Małpy z drzew zeskoczyły.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Salsa