SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v12...nox3...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Witam

Własnie bede zamawiał jednak v12 San i na forum w Usa pisza ze po 1 opak. maja ładne efekty a tutaj u nas Bul i reszta:) biora po 2 opak. na cykl:) i nie wiem co lepiej bedzie kupic czy 2 opakowanie v12 czy lepiej jak dokupie sobie nox3 universala(aha i jak noxa brac na ile starczy jedno opakowanie czy starczy mi na caly cykl v12??)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3380
Tak się jeszcze zapytam. Pory przyjmowania V12...ma byc najlepiej w odstępie 8h, zatem rano i bezpośrednio przed treningiem (ok 18) powinno być ok? Jak przyjmowac do tego Loaded? razez z V12 czy jak zaleca producent, do posiłków?
Pozdro

CMQ

To, że masz pióra w dupie nie czyni z ciebie kurczaka.
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=109892 -moje fotki.

To, że masz pióra w dupie nie czyni z ciebie kurczaka.
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=109892 -moje fotki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
A moze CUBED + NOX ?

co do dawek ww rzeczy to sie nie znam :P
ale tez sproboje tego na wiosne :)

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
witam pomoc ci nie moge ale ciekawi mnie co to za ten specefik o naziwe v12 san?????jak to działa???i na jakiej zasadzie?i koszt tego!!

jesli ci pomogłem daj mi soga!!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Clarity te cubed to jakas kretka tak...? bo ja juz mam prolaba kretke do cyklu i nie wiem czy lepiej dodac 2 opak.v12 jeszczy czy noxa...?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
loco v12 to jak ja mowie jakbko cytryninaniu i ma dodatkowo rozne bajery jak tauryne ktora w tej kwsetii duzo daje...a cena jak braz z usa to ok.135zl a u nas jak brac to z 195zl

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4530
a mnie wlasnie CUBED ciekawi -?
czy warto ??
nie wychodzi wcale tak przesadnie drogo (w porownaniu do v12).



<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
Panowie - V12 to po prostu Cubed z bajerami..w tym między innymi Arginine Alpha-Ketoglutarate dlatego jak liczycie się z kaską to nie łączcie V12 z NOX3 tylko kupcie 2 opakowania V12...ja zamówiłem 1 V12 i jedno Cubed tylko dlatego, że mam te bajery oddzielnie i to też za dużo...ale Ziki weź 2 razy V12..albo tak jak Clara napisała

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
dzieki za informajce! ZIKI 2000

jesli ci pomogłem daj mi soga!!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
VLAD.IV to napewno lepiej wziasc 2 paczke v12 niz cubed bo juz wole brac z bajerami i miec wiecej:) ale sam juz nie wiem...VLAD.IV a jak bys mial 2 opak. v12 to bys bral codziennie nawet w dni nietreningowe po 2 porcje?? to wtedy bym mial na 50 dni bedzie dobrze VLAD.IV????

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Ziki a oprócz cwiczeniem na siłce i wyszukiwaniem supli w necie zajmujesz sie czyms jeszcze?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
piłem piłem i jeszcze raz piłem ale sie opamietalem na szczescie i znowu wracam do formy a pozatym ośka ośka miasto maisto i jeszcze raz ośkahehehe nie nie pracuje...)hehe

VLAD.IV czekam na odp.:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile ma w porcji?

Następny temat

jak to rozpisać?

Wiecej