SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uzupełnienie diety - białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
Część
w tygodniu jestem na wyjazdach z powodu pracy i w mojej diecie jest trochę zamarło białka
czy ktoś może mi polecić jakie białko w przystępne cenie?
Białko będę spożywać tylko w tygodniu bo w weekend jestem w domu i posiłki mam ok
dzięki z góry
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
Dlatego proszę o zerknięcie na mój dziennik i udzielenie rady, dopiero zaczynam i niektóre tematy sa dla mnie nie znane i potrzebuje porady osób mające o tym pojęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Polecam Sciteca, ma tak wyeahbane smaki ,że trzeba się powstrzymywać żeby nie zeżreć go na raz :) Mam malinowo-czekoladowe.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Zdecydowanie j/w
Możesz też zakupić kilka sztuk https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
100% natural whey protein concentrate z olimpu, bez dodatkow smakowych mozesz pakowac z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Po kiego tak szyf i do tego z mlekiem? Dodatkowe węgle, a sci tec 25g z 500ml wody jest kozak.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8852
Dlaczego syf i dlaczego wegle z mleka uwazasz za syf? Laktoza jest u mnie na porzadku dziennym, a nie mam problemow z tkanka tluszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Sam zjadam 0,5kg twarogu dziennie Jadłem Olimp Mega Strong Protein, i te 80,90,100 i i z wodą były nie do przepicia. A po co się zmuszać i dorzucać dodatkowe ilości węgli o nie w diecie najprościej. A jak kolega na górze napisał brakuje mu w diecie białka.

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jaki przedział cenowy cię na początek interesuje i jaka gramatura?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
Dzięki za opinię, sorry że obrazu nie napisałem ale narazie szukam coś około 25 dawek co do ceny +/-50zł chce najpierw sprawdzić miejsce opakowanie jak mi podejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i kreatyna po przerwie

Następny temat

Prośba o ocenę zestawu dla sprintera

WHEY premium