SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

utwardzanie piszczeli, szkodliwe?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
Oby nie ale mnie wk...ają tacy trenerzy co ludziom do głowy takie bzdury kładą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
No właśnie... Mój kolega chodzi na capoeire i tam tez kiedys trener kazał im wałkować piszczele wałkiem cp? !!!

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
dobry d****....

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
ja nie utwardzałem piszczeli, dopiero podczas sparingów mimowolnie się utwardziły bo wiadomo, tu się nadziejesz tam się nadziejesz, zrobiły się twardsze, później zacząłem kopać w młode drzewo i nie powiedziałbym żeby wyszło mi to na złe, zrobiły się jeszcze twardsze.

Nie znam się tym bo się tym nie interesowałem ale z własnego doświadczenia uważam że utwardzanie to jest sposób ale trzeba to robić z głową, stopniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Po co odświeżasz temat i jeszcze piszesz , że "Nie znam się tym bo się tym nie interesowałem "??

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 846
po co odświeżam temat?

czasami wypisujecie tu takie herezje ze w glowie sie nie miesci, skoro tematu nie powinenem odswiezac to nie powinno go w ogole byc, a skoro jest to znaczy ze moge sie wypowiedziec.

Napisałem że się na tym nie znam bo się na tym nie znam, po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat, a Ty skorpion móglbys okazać troche wiecej zrozumienia i dystansu bo zachowujesz sie jakbys zjadł wszystkie rozumy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Radar
akurat tematy o utwardzaniu pojawiają sie średnio co kilka dni, więc ciężko na nie nie trafić
ale nie uważasz, że troche bez sensu odświeżać temat, żeby napisać "Nie znam się tym bo się tym nie interesowałem"?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
RadarSWM
Nie wprowadzaj ludzi w blad.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
ja uwazam ze radar ma racje w nowy rok tak sobie zalatwilem prawy golen ze nie moglem chodzic duzo krwi sie nagromadzilo mialem takie wyboje z krwi hehe cala noga od kolana w dol fioletowa teraz porownojac obie nogi ta obita jest masywniejsza i twardsza a siniaki i opuchlizna zniknely cos w tym jest! wiec teoria teoria a praktyka praktyka ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karategi pomoc w wyborze

Następny temat

Zlot tradycyjni vs moderniści - czytać albo ban %-)

WHEY premium