SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

utrzymanie wyników

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 975
witam mam pytanie zwiazane z efektami. otóż zdażyło mi sie juz to 2 razy , poprostu było juz widac ładne efekty po siłowni ale kidey musiałem zrobić przymusowa przerwe na okolo miesiac to jak znow wróciłem do treningów to poprostu musiałem zaczynac od zera (ten sam wyglad i osiagi na silce) co na starcie. czy to jest w maire normalne czy zle cos robie a moze jakas odzywke na podtrzymanie proponujecie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 66

Wzrost: 176

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 9miesiecy

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga hantle drazek

Dieta: staram sie ale niemam niekiedy mozliwosci (praca)

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie narazie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 975
juz sie zwolniłem(dopiero szukam nowej) mysle ze teraz nic mi nie pokrzyżuje planów. ale zadałem te pytanie na przyszłość jak by znów miałem pecha . a jakies odżywki odpadaja? bo wiadomo ze jakas tam aktywnosc fizyczna jest w pracy (przypominam pytam na przyszłośc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
to po co robisz przerwy w treningu

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 975
jak bym mial mozliwosc to bym nie robil (napisalem ze to były przymusowe przerwy) i chciałbym rade na przyszłośc jakby znow cos przeszkodziło mi w treningu(mam nadzieje ze tak nie bedzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
no napewno dieta a dwa to nie wiem gdzie by mnie zamkli to bym jakos ogarnol trening z urzyciem ciezaru wlasnego ciala pozdrawiam

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 975
tez tak mówiłem dopiero potem sie przekonałem ( praca od 7rano do 23) wież mi że niemiał bys sil isc na siłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
Gdy nie masz czasu na trening to zawsze lepiej robić pompki skłony przysiady itp.
Niż nie robić nic .

076878

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
sport wymaga wyrzeczen o czym my rozmawiamy wogule

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 975
wiem ale niewiem czy pracowaliście kiedys w takim tępie przez miesiąc lub wiecej ale ja czasem nawet niemiałem siły zjesc po pracy . no a w pracy jak to w pracy 1 przerwa 20min na zjedzenie. przychodzilem szybka kąpiel i do wyra bo o 6 trzeba było wstać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 975
do 'szumak1234' spróbuj kiedyś przez miesiac lub nawet wiecej od 7rano do 23 pracowac i jestem ciekaw czy chciało by ci sie cwiczyc w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 427
no ale z tego co mi wiadomo niema nic takiego co daje mase siłe czy rzeźbe bez treningu :(

076878

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
wiem co to jest ciezka praca wiecej jedz w pracy i tyle nawet po kryjomu mozna wcinac

szumak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa - mało sprzętu

Następny temat

Trening w domu

WHEY premium