SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

usztywnienie stawu skokowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
siema , miałem skeręconą kostke jakis miesiac temu lecz trenuje piłke nozna i co jakis czas krzywo stane i od razu zaczyna boleć. owijam ja bandarzem elastycznym ale to niewiele daje niestety , jeden z moich znajomych gra zawodowo w piłke i powiedział mi ze on zawsze prosi masera zeby okleił mu nogę plastrem bez opatrunku i to wystarczy. tyle ze ja nie mam masera a nie wiem jak to dokładnie zrobic ;/ czy jest tu ktoś kto wie jak to zrobic? za pomoc z góry dziekuje czekam na szybka odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17065 Napisanych postów 65399 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552317
Próbowałeś opasek elastycznych?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
W FAQ masz ćwiczenia na kostkę i tam bodajże jest jak zrobić taping. Poza tym to masz przewlekłą niestabilność stawu co się dobrze raczej nie skończy.

Tu jest taping: http://www.aofas.org/i4a/pages/index.cfm?pageid=4253

Zmieniony przez - kradam w dniu 2007-08-23 18:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12479
koledzy maja racje, zajmij sie stabilizacją stawu skokowego, rehabilituj - bo opaska to rozwiazanie doraźne a dlugie jej stosowanie jeszcze CI oslabi ściegna i miesnie i bedzie jeszcze gorzej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17065 Napisanych postów 65399 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552317
Ale podczas gry/ruchu wyczynowego nie zabezpieczać?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Zabezpieczać przynajmniej dopóki całkiem nie zaleczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
opaski tez próbowałem i niezbyt duzy z niej był pozytek. wiem ze przewlekła cwiczenia juz jakies mam ale sprawdze jeszcze te które mi podałes. dzieki wszystkim za pomoc o to mi chodziło ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2304
Miałem ciężką kontuzje kostki (rozerwana torebka stawowa przy tym pękniecie kości strzałkowej). Gram w piłkę ręczną więc wykonuje dużo skoków z tej nogi. Gdy zaczynałem treningi to nie korzystałem z jakiś opasek elastycznych tylko z profesjonalnedo stabilizatora który uniemożliwia złe stanięcie. Wiec polecam jakiś porządny stabilizator poszukaj w necie albo w sklepie medycznym. Ja używałem stabilizatora AiR Cast byłem bardzo zadowolony. Używaj go tylko na meczach i treningach.

"Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu"
"""Handball"""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 48184 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
A Nie lepiej maść, okład i masaż + ćwiczenia rehabilitacyjne? Może wypadałoby się spytać w przychodni lub jak to u mnie jest punkcie sprzedaży ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gillette

Następny temat

Jaki żel do mycia twarzy?

FuckBaton