SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

upadek po skurczu brzucha przy treningu plecow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Witam ,zmagam się z problemem niekontrolowanych skurczów brzucha,występują najczęściej po wcześniejszym wykonaniu martwego ciągu i serii ćwiczeń na brzuch.Skurcz wygląda jakbym miał na sobie pas typu AB gymnic i dostał przez chwile maksymalny KOP ,ignorowalem to do dziszw dniu dzisiejszym po wykonaniu ostatniej serii brzucha wstalem a zaraz po tym dostałem tak silnego skurczu ze się przewrocilem i nie mogłem wstać.Moje treningi są ciężkie ,cwicze po dwie partie na raz od 16 do 10 powtórzeń maksymalnym obciazeniem jakie mogę podnieść ,staż na siłowni to jakieś 6 lat . Kieruje się z pytaniem czy ktoś z forumowiczów zmagał się z podobnym problemem oraz czy problem nie leży w innej części ciała np przy ucisku jakiegoś kręgu na odcinku L. Dzięki ,pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz iść do lekarza. Nie wygląda to za dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Dziękuję kolego, lecz nie mam czasu na pójście do lekarza w szczególności wiedząc w jaki sposób lekarze podchodzą do sportowców " przerwa " " przestan cwiczyc" itp. Czy może ktoś jeszcze borykał się z takim problemem? Napomne ,ze wazę niecałe 100 kg przy wzroście 175 ,codziennie rano jeździe na rowerze 20 m intensywnie ,treningi na siłowni są bardzo ciężkie a ich czas to 1:30 max. Problemów z sercem ,kręgosłupem nie miałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem coś podobnego ale nie w stylu że był to skurcz. Ćwiczyłem triceps na ławka sztanga wąsko wyciskanie za mocno rozchyliłem nogi na boki i naciągnąłem prawą stronę brzucha na początku mnie bolało i miałem spięty brzuch potem po jakimś czasie czułem non stop napięcie w tym miejscu w szczególności przy wysiłku pomogło mi rozciąganie brzucha. Teraz nie mam z tym problemu. Ja radze ci iść naprawdę do lekarza i mu to powiedzieć, nie musisz mówić że uraz jest świeży, powiedz mu że masz to już od miesiąca i miałeś już przerwę od siłowni a objawy są coraz gorsze to na pewno cię nie oleje. To wygląda jakbyś uszkodził sobie jakiś nerw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia- wyniki badań

Następny temat

Skręcenie stawu skokowego.

WHEY premium