SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

unigen 250nandro

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
Witam!
Pytanie moze i glupie, jestem poprostu ciekaw, biore 2 raz dece wczesniej firmy Flor Medico teraz bije unigen w amp. ta substancja jest rzadka a z Flora miałem gęstą-to jest normalne? Dodam ze z towarem wszystko ok amp git seria i kod tez ok sprawdzalem na stronie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
Jesli wszystko sie zgadza tzn kod itd to ok.Gestosc srodka nie jest wykladnikiem jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja tez bije nandro uni, ta deca nie jest gesta,wiec sie nie przemuj niepotrzebnie,bij smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
inne oleje uzyte wiec jest mniej geste

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
mm1986 jak cie robi ta deka? bo tez mam odłożone

Zmieniony przez - maniak89 w dniu 2011-11-10 02:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
jestem zadowolony, jestem narazie w 7 tygodniu dawka 500mg/week, pierwsze strzaly bolesne na drugi dzien, teraz zero dyskomfortu juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
jaka dawkę dajesz testa do deki? bo tez palnuje 500 week i zastanawiam sie czy z 750 mixa tez unig bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
szlo 750mg/week enana uni, teraz leci 1g cypio pmp, chcialem zobaczyc roznice i porownac. mysle ze 750mg mixa uni ci moze styknac, najwyzej dorzucisz, bo po paru tyg i tak libido pojdzie w dol. powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
Dzięki serdeczne panowie za odpowiedź ,a propo dawkowania lece 250week Zastanawiam sie wlasnie nad zwiększeniem dawki do 500 ,i nad tym czy bic to raz w tyg czy rozlożyć na dwa-jest sens ,skoro to decaniate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
mówisz o dece. Spokojnie mozesz raz w tygodniu walic nie ma co sie dziurawic niepotrzebnie.

Jednak jak walisz testa (czy to enan czy miks) to warto rozłożyc na 2 razy w tygodniu. Wtedy mozesz w jednej pompce mieszac z deką i bez dodatkowego dziuraiwnia rozkladasz dawke deki na bardziej stabilnijesze stezenia. Wtedy podzial dawki juz warty świeczki (bo nie trzeba sie dodatkowo dziurawic, a stezenia stabilnijesze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 164
Cześć. Właśnie zaczyna teraz cykl gdzie polecia deka i mixa unigena
znajomy dil mówił że to tak dobra deka że można bić co 4-5 dni strzala a mixa 750 spokojnie wystarczy co o tym myślicie?






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

real czy fake ??

Następny temat

Clenbuterol balkan pharmaceuticals, real czy fake?

WHEY premium