SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uirapuru - 300 kettlebell challenge

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka, szybko o sobie:

Wiek - 27
Waga - 92
Wzrost - 182
Cel do osiągnięcia - siła, kondycja
Staż - 10 lat (siłownia ~5)
Aktywność fizyczna - 8h pracy siedzącej, a po niej zwykle treningi MA, bodyweight, albo chociaż basen czy bieganie

Od miesiąca macham kettlem w/g dvd Steve'a Maxwella. Zaczynałem od kettla 16kg, przeskoczyłem niedawno na 20kg. Ponieważ nigdy wcześniej nie miałem styczności z tym sportem i się sporo teraz o tym uczę, to chciałbym prosić o uwagi od osób z większym doświadczeniem. Zarzuciłem treningi na siłowni 1.5 roku temu, od tego czasu szukałem czegoś w miarę kompaktowego, stąd bardzo mi odpowiada trening Maxwella. Mam jeszcze trochę innych zabawek (trx, bosu, therabandy, drążki itd), ale czekają na lepsze czasy, na razie bawię się w to, także nie próbujcie mnie nakłaniać do zmiany rodzaju treningu, pare miesięcy chcę się tak pomęczyć, a potem będzie zmiana. Zależy mi na poprawie technik zawartych w obecnym workoucie :) Z góry dzięki! :)

Wklejam 16 podejście do treningu :)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90343
Spróbuj może napisać powiadomkę do Freeda. On tutaj jest specjalistą od Kettleballów.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nareszcie ktoś od odważników!

Czytałeś może książkę Tsatsouline'a o KB w polskim wydaniu? Tam także jest ciekawy program Maxwell'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta: mam te książkę, ale jakos mnie nie wciągnęła. Skoro jeden obraz to 1000 słów, to wybrałem dvd, bo to 24 obrazy na sekundę ;) I nie wiem czemu, Steve bardziej mi "przypadł" do gustu niż Pavel. Inna rzecz, że akcje w stylu 10 minut swinga mnie po prostu nie kręcą, gierywoistą tez nie chcę zostać, kettle jest tu dla mnie narzędziem i to bardzo fajnym, a nie celem samym w sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Spoko


Generalnie chwała i szacun że trenujesz z kettlami i próbujesz to rozpowszechniać poprzez dziennik. Wile osób wciąż nie docenia zalet treningów z odważnikami....

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-09-15 21:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak naprawdę to boję się dwóch rzecz: zrobić sobie krzywdy i "sprzedać dalej" błędy treningowe. Także za każde uwagi z góry dziękuję.

Jeśli komuś nie pasuje 300 kettlebell challenge to polecam spróbować 300 meltdown





albo chociaż 3 minutes of hell, idzie poczuć moc kettle'a ;D





Dla mnie to dwa "nadchodzące" treningi.

I jeszcze na szybko: ćwiczę od miesiąca tymi ciężarami i czuję niesamowitą poprawę siły i szybkości w walce na macie. Kondycja tez dużo lepiej. Są wymierne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
a miałem właśnie na yt wbijać... a więc ciekawe treningi i jak to opisujesz, czujesz niesamowitą poprawę siły i szybkości, w walce brzmi całkiem ciekawie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
wystarczy,że odstawiłem odważniki na 2 tygodnie to kondycja w dół poszła mocno
a maxwell jak na swój wiek niszczy swoją sprawnością,siłą,wytrzymałością młodszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tak się zastanawiałem że kogoś jeszcze kojarzyłem z ćwiczeń Kettlami, osz to Ty Macieyou

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Dobrze jest.

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan i pytania.

Następny temat

Masturbacja a trening

Wiecej