SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ugryzienie przez psa.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Witam byłem dziś u koleżanki ma psa. Po chwili zabawy ugryzl mnie w nadgarstek. Nie mam mocnych ran mniej wiecej takie jakby mnie ugruzl kot. Mama koleżanki jest wolontariuszka w schronisku i weterynarzem. Po ugryzieniu chwile bolal mnie nadgarstek jakies 45 min potem przestal i wszystko ok. Trzymalem reke pod zimna woda z 5 min i ja przemylem mydlem. Potem mama koleżanki zrobiła mi opatrunek z wacika antybakteryjnego po powrocie do domu przemylem to jeszcze raz woda utleniona i posmarowalem kremem antybakteryjnym. Pies jest zdrowy i szczepiony na wscieklizne. Mam w ogole isc z tym do lekarza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Po tym co napisales, ze pies zdrowy/szczepiony, rana przemyta + opatrunek antybakteryjny to nie ma czego sie bac, mozesz spokojnie isc spac

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak kolega wyżej napisał ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano-ścięgno?

Następny temat

jaki ściągacz na łokieć

WHEY premium