SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uda ;]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9315
Witam wszystkich,mam 13 lat 60kg wagi 172cm wzrostu.Mam problem,poniewaz chciałbym sobie wyćwiczyć uda by fajnie wyglądały ,bez żadnego sprzętu.Wiem,że powinienem ćwiczyć całe ciało i tak staram sie robić.Ale nie wiem jakie cwiczenia są dobre na uda POZA PRZYSIADAMI.
Prosze o pomoc.Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Witaj,
Jak już pisałeś przysiady, przysiady na jednej nodze, przysiady wykroczne, przysiad z wyskokiem.
Jest jeszcze takie ćwiczenie gdzie podsuwasz coś miękkiego pod kolana a stopy blokujesz pod czymś przy ziemi. I opuszczasz się do ziemi i podnosisz. Na początku możesz sobie pomagać rękoma ułożonymi jak do pompek amortyzując trochę przy opuszczaniu i wypychając się w początkowej fazie podnoszenia.

Jeszcze coś na pewno by się znalazło

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
według mnie do takiego ćwiczenia potrzebowałbyś obciążenia i sztangi inaczej słabo wyćwiczysz uda . ( staną na jednym etapie i dalej nie pójdą wiem coś o tym bo sam tak wcześniej trenowałem )

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Ricardo17 spokojnie chłopak ma dopiero 13lat do przysiadów z obciążeniem jeszcze zdąży.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

liczba powtorzen w treningu act

Następny temat

czy mozna tak cwiczyc?

WHEY premium