SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uciażliwe kolano

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam mały problem 4 lata temu przez niefortunne kopniecie mnie w tylna cześc kolana zaczęła się moja kontuzja, od razu miałem robione prześwietlenie kolana i ściąganą wodę. Lekarz powiedział mi ze to przejdzie i wysłał na jakieś śmieszne pola magnetyczne. Minęły 4 lata i przy każdym moim przysiadzie kolano strzela a jak próbuje wstać to słyszę odgłos kruszenia. nie mogę biegać bo jak źle staje to kolano wciąż mnie boli i troszkę rożni się od drugiego jakby wciąż było spuchnięte pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 291 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2963
Trzeba zrobić odpowiednie testy ale internet puki co takich możliwości nie daje

Jedną z prawdopodobnych możliwości w tym wypadku jest uszkodzona łąkotka ale to tylko domysły. Wybierz się z tym do fachowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
To może być wszystko, więzadła lub jak kolega wyżej napisał.
Niestety muszę powiedzieć, że trochę to nienormalne jest, że tyle czekałeś by iść zrobić dokładne badania. Najlepszy specjalista. Nie daj się wrobić w jakieś śmieszne prześwietlenia, na których czasami nie widać nic, a problem jest bardzo duży.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
dostalem skierowanie na zrobienie zdjecia a potem z tym do ortopedy jade zobaczymy co tam powiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja i kumpel mieliśmy zerwane więzadła, a na rentgenie nic nie było widać i babka powiedziała, że nic nam nie jest możemy iść do domu, także ja bym uważał:-]

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pachwina...

Następny temat

Gojenie po piercingu okolic ust.

WHEY premium