SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ułożyłem dietę redukcyjną ale mam problem z cięciami POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1089
Hej!

Potrzebuje waszej pomocy. Jade na redukcje (plan z plany.sfd.pl "0 tluszczu"). Trenuje 5 razy w tyg. silowo + areoby. Wlasnie skończyłem ukladac sobie diete, ale mam z nia problem. Otóż według moich obliczeń (84kg, 175cm, 1.2 współczynnik za studiowanie = jednak było nie było siedzenie na dupie) moje zapotrzebowanie wynosi w przybliżeniu 2500kcal. Po obcięciu powinienem zarzucuc diete 2300kcal, bogata w białko (2-2,1g na kg) i ograniczona w tłuszczach (25-30% zapotrzebowania), reszta węgle. Żeby bylo szybciej to w przybliżeniu wygląda to tak: B~185g, T~70-80g, W~200g. Rozpisalem sobie 6 posiłkow szamanych co okolo 3h. Nr II i III musze jesc na uczelni stad takie raczej proste są. Ponad to po treningu, jako że mam kawaleczek do domu, zarzucam białko i carbo - nie uwzględniłem ich w podsumowaniu wartości. I bez tego jest problem.

A problem jest taki ze mam ciągle za duzo kcal ;/ Nawet juz sobie obciolem połowe sniadania, moich ulubionych placuszków i kurna dalej za duzo :( A jak jeszcze dodam te z uzupełnienia potreningowego to juz masakra ;/

Jezeli chodzi o suple to z rana BODYMAX z zenszeniem, omega3. Przed treningiem thermospeed olimpu. A na noc bcaa 4g i HMB 1g.

Mam jeszcze w domu jeszcze TCM Mega Caps, ale narazie nie chce ich brac, chyba zebyscie radzili. Swoja droga, jesli ktos sie zna to tez może doradzic jak do tej diety i treningu brac te suple:
Olimp - TCM Mega Caps
białko Dymatize - Elite 12 Hour
Olimp - BCAA Mega Caps
Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps
Olimp HMB 1000
Olimp Omega3 GOLD


A oto moj nieszczsny plan:

http://screeny.pl/50083

Zmieniony przez - Neiklot w dniu 2009-02-06 22:37:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
przy wadze 84kg 2500kcal to zdecydowanie za malo!!

wegle daj okolotreningowo i na sniadanie uniakj prostych co do supli i dawkowania nie ten dzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nie kumam, nie wliczysz carbo i białka?
1,2 to niski współczynnik, przy Twojej aktywności przyjąłbym 1,3
zresztą te wszystkie wyliczenia to i tak są orientacyjne
i tak pewnie nie obędzie się bez jakiś zmian i poprawek
każdy organizm jest przecież inny, a na te wzory trzeba traktować z przymrożeniem oka

co to za placuszki?

jak jesz twaróg to już odzywka zbędna

korzystaj z dziennika posiłków
tutaj masz błędy w wyliczeniach
100g twarogu nie ma ponad 400 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
dodaj oliwy i jakies pestki/orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1089
Volcanodon DZIEKI! Wiedzialem, ze cos mi tu nie pasuje, zle to wpisałem Teraz już mam poprawione wyliczenia. Twarogu i bialka (mam elite 12) bede uzywal zamiennie w posilku przed snem w zależności od dostepnosci twarogu w lodówce

koles08 - wegle przeciez mam w okolotreningowym? nie kumam, ma ich byc wiecej? na sniadanie unikac prostych czyli jakich np.??
oliwa jest w przedtreningowym a orzechy w sniadaniu. za malo?

PLACUSZKI -> https://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175.html

Diete poprawiłem:

http://screeny.pl/50335

Jednak nadal widze ze mam za duzo tluszczu :/, przydaloby sie wiecej białka chyba, no i wegle tez są spore.

Czy 2300kcal to za duzo? Wydawaloby się, że tak ALE! mój organizm jest dosc specyficzny. Mam ogromne problemy ze zrzuceniem wagi, a przybranie zajmuje mi kilka dni. Jak ważyłem 76kg Michail ulozyl mi diete na 2200kcal (dieta na mase) i nie potrafiłem tego zjesc, po prostu za CH*** nie moglem tyle w siebie wcisnac. Obawiam sie ze z ta tez bede mial problemy ;/ Normalnie teraz jadam maks 3 posilki, ale zadko. Czasem 2 czasem 1 dziennie i ani troche nie jestem glodny. Nie podjadam! I nie jestem chory! Tak jest od dziecinstwa, mam potwornie wolna przemiane materii. Kilka lat temu zrzucenie 5kg zajelo mi 6 miesiecy poswiecej, wyrzeczen i treningu. Potem utrzymywalem ta wage, ale w koncu z powodu wypadku przerwalem aktywnosc fizyczna. Jadlem malo jak zawsze, Przytylem 8kg w 3 tyg. ;/ Jakbym zrobil sobie tydzien glodowki przypuszczam ze nie spadlbym z wagi nawet o 0,5kg ;] Czesto jak jestem chory (grypa) przez 3-4 dni nic nie jem bo sie tak zle czuje. Efekt? Ostatnio moj organizm pobil swoj rekor. 4 dni niejedzenia = +0,5kg :D:D:D

Ale OK, sprobuje cos na granicy 2300-2400 i zobacze jak sie beda sprawy mialy. Tyle ze jak bede na tej diecie tyl to z czego ja mam jeszcze cholera obcinac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
tłuszcz min 1g na kg masy ciała

mało masz tych ww około treningowo
daj 100g ryżu/kaszy/makaronu po treningu i wywal carbo

może właśnie tak mało jadłeś, że Twój metabolizm zwolnił na tyle, że tyjesz od samego patrzenia na jedzenie?
jesteś pewny, że nie jesteś chory? skąd to wiesz? robiłeś badania?
może coś z tarczycą?

jak fat nie będzie leciał to nie obcinaj tylko zwiększ aktywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1089
jestem pewny, mam tak od dziecka, tendencja do tyci. Nie jestem chory, badania komplet, zdrowy jak kon, absolutnie wszystko w normie. Skaza genetyczna. Moj ojciec i dziadek tez sa grubsi i tacy byli tez za mlodu. Dziadek nawet jak na biedne lata wojenne byl pulchny, a o jedzenie bylo przeciez ciezko :D

Mowisz zeby carbo wywalic? to kiedy go uzywac? Czy zrezygnowac calkowicie? Najwyzej oddam kumplowi. Tyle ze po skonczonym treningu zanim siade do talerza w domu mija conajmniej 1,5h ;/

A wiecej aktywnosci chyba nie dam rady ;/ 5-6 razy w tyg. chodze na silownie i godzinado 1,5 trening (silowy+areoby). Mam zajecia i obowiazki, wiecej nie dam rady :/ ewentualnie musialbym rano biegac, ale to wiazaloby sie ze wstawaniem o 5.00 albo 4.30 a to jest awykonalne bo na dzien dobry bylbym tak sciorany ze na silke popoludniu juz bym nie doszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
przy takiej aktywności to te 2500 kcal wydaje się mało

skoro tak mówisz, że tyle czekasz na posiłek to zostaw to carbo

aktywność duża
a trening siłowy robisz 5-6 razy? siłowy wystarczy z 3, po aero, w dni nie treningowe hiit/aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1089
A tak prócz tych kcal to dieta wporzo? no i dalej nie wiem co to te wegle proste i czemu ich na sniadanie unikac? i czy za malo oliwy i orzechow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
mówię, tłuszcz jest bardzo ważny dla zdrowia, dla gospodarki hormonalnej
tłuszcz nie podnosi poziomu insuliny, organizmowi trudniej zamienić tłuszcze na fat niż ww
1 g na kg masy ciała minimum

węgle proste - cukier, owoce, miód, carbo, glukoza itp.
nie wiem czemu miałbyś na śniadanie unikać
śniadanie to właśnie jedna z tych pór w których możesz sobie pozwolić na odrobinę ww prostych
bezpośrednio po treningu również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1089
no wlasnie nigdy nie slyszalem zeby byly z tym jakies poranne problemy, ale koles08 cos tu wyrzej mrukal ze lepiej unikac. kurde to te 79g tluszczu to za malo chyba ;/ musze se podolewac oliwy z oliwek do tej salatki z tunczyka i moze jakies danie wymysle zamias tego batona bialkowego, hmmm... masz jakis pomysl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobor suplementow na spalanie tluszczu

Następny temat

POTRZEBUJE POMOCY W DORADZENIU ĆWICZEŃ NA SIŁOWNI ABY SCHUDNĄĆ 5 KG.

WHEY premium