SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tzw. szkoły detektywów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
prawda jest taka ze zatrudnic sie nie jest taki wielki problem ale problem jest z wysokoscia wynagrodzenia nie licz ze bedziesz zarabial powyzej 800 pln

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
no.. tak.. a pewnie praca jest dosyć ciężka, zarówno fizycznie jak i psychicznie..

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
to zalezy jak jestes na masowce a zwlaszcza na meczu to jak jest dym moze byc nie ciekawie chociaz ochrona na meczu szybko sie wycofuje i prosi policje o interwencje

jak bedziesz gdzies tam podpieral budke zby ci nikt nie podpieprzyl telewizora to praca jest nuzaca ale na pewno nie ciezka

inna sprawa to patrole interwencyjne ale zeby sie tam dostac to trza miec juz pewne doswiadczenie w tej branzy

nie jestem ekspertem jesli sie myle niech ktos mnie poprawi

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
uważam że takie szkoły są potrzebne przygotowuja do pracy w tym zawodzie komplementarnie , niestety żaden kurs 2 miesieczny nie przygotuje nawet na dostatecznym poziomie uczestników którzy najczęściej przychodzą z bezrobocia , ludzie po szkole sa chetniej przyjmowani do pracy na kierownicze stanowiska i mają szanse awansu w pracy ciec zawsze bedzie cieciem, poziom w takich szkołach najczęściej jest dobry i mozna wynieśc dużo ciekawych informacji jeśli nie masz innych alternatyw to polecam pujście do takiej szkoły , ja pracuje w takiej szkole juz 5 lat i zawsze mamy komplet.
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 315 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3162
dzięki za wyczerpujące wypowiedzi Chyba podejmę naukę od października Jestem z Gliwic na śląsku, orientujecie się czy "ochikara" w Katowicach to dobra szkoła?

SFD FIGHT CLUB

<Polskie Centrum Jiu Jitsu Goshin-Ryu>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
a ja wlasnie zrezygnowalem z nauki w takiej szkole.
Powody:
a) strasznie sie cenia, przynajmniej u mnie.
b) poziom nauki jest niewysoki, wiekszosc materialu jest oczywista i logiczna, wydaje mi sie ze nauczyciele sa tam po to aby tlumaczyc material mniej rozgarnietym ludziom, chociaz moze mysle tak dlatego ze interesowalem sie tym wczesniej (prawem, technikami kryminalistycznymi, psychologia itp.) i generalnie nic nowego nie wynioslem. Jesli chodzi o zdobycie uprawnien, to wydaje mi sie ze wystarczyloby dac podrecznik na miesiac osobie ze srednia inteligencja i checia nauki danego materialu, a bez problemu przeszlaby ona wszelkie egzaminy teoretyczne na licencje.
c)szkolenie praktyczne jest chyba ozdobnikiem, techniki interwencyjne sa czysto teoretyczne, wg mnie przypominaja kata albo techniki na egzaminy w aikido. Strzelanie niby jest, ale prawde mowiac chyba harcerze na obozach strzelaja wiecej niz ludzie w takiej szkole.
d)szkola jest dwuletnia, wszelkie wydatki lacznie z uzyskaniem licencji to kwota rzedu 7 do 9 tysiecy, w zaleznosci od czesnego itp. Licencja 2-go stopnia to zupelny mit, nikt nie zatrudni na kierownicze stanowisko ani na stanowisko dowodcy konwoju kogos po 2-letniej szkolce bez doswiadczenia. Licencja 1-go stopnia to praca za 700 do max 1000 zlotych za prace z narazaniem zycia. Moze sie myle, ale tak wynika z opinii pracujacych w zawodzie.
Biorac pod uwage powyzsze, podziekowalem szkole za wspolprace i skierowalem sie w strone najblizszego WKU5-) ( bo zapomnialem dodac ze tak czy inaczej, aby zdobyc licencje trzeba miec ukonczone 21 lat, uregulowana sluzbe wojskowa i dobry stan zdrowia, a poniewaz badania na licencje przeprowadzane sa juz po ukonczeniu szkoly a przed egzaminem, duzy procent absolwentow okaze sie niezdolny pod wzgledem zdrowotnym do pracy w zawodzie agenta ochrony i zostanie na lodzie z malo wartosciowym papierkiem technika ochrony, uprawniajacym co najwyzej do pracy jako zabezpieczenie techniczne imprez czyli "porzadkowy")

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
myslalem ze tego typu badania sa tak jak w wojsku przed staraniem sie o przyjecie do szkoly

reasumujac mozna wyrzucic pieniazki w blotko a okaze sie ze bedziesz za 600 pln zbieral bilety (problem pojawia sie gdy przychodzi 20 gosci z kijami zamiast biletow)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 909
" b) poziom nauki jest niewysoki, wiekszosc materialu jest oczywista i logiczna, wydaje mi sie ze nauczyciele sa tam po to aby tlumaczyc material mniej rozgarnietym ludziom, chociaz moze mysle tak dlatego ze interesowalem sie tym wczesniej (prawem, technikami kryminalistycznymi, psychologia itp.) i generalnie nic nowego nie wynioslem. Jesli chodzi o zdobycie uprawnien, to wydaje mi sie ze wystarczyloby dac podrecznik na miesiac osobie ze srednia inteligencja i checia nauki danego materialu, a bez problemu przeszlaby ona wszelkie egzaminy teoretyczne na licencje.
c)szkolenie praktyczne jest chyba ozdobnikiem, techniki interwencyjne sa czysto teoretyczne, wg mnie przypominaja kata albo techniki na egzaminy w aikido. Strzelanie niby jest, ale prawde mowiac chyba harcerze na obozach strzelaja wiecej niz ludzie w takiej szkole."

Chyba złą szkołę wybrałeś?
Polecam "matel-service".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
a co to za szkoła że tak zapytam? jak możesz to podaj miejscowośc itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
kevlarack: no generalnie myslalem ze bedzie lepiej a nie zamierzam juz lazic w ciemno. Wiele chyba zalezy od tego jak czlowiek sie nastawia. Jak ktos ma jakies doswiadczenie w SW to pewnie wyda mu sie smieszne to czego tam ucza, jak ktos sie zna na prawie to tych pare ustaw tez na nim wrazenia nie zrobi. No i zapewne wiele zalezy od poziomu szkoly, moja wydawala sie najlepsza w okolicy dolnego slaska pod tym wzgledem, no i troche sie zawiodlem,ale moze mam jakies wygorowane wymagania, w koncu welu ludziom sie to podoba

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skąd ściągać walki!?

Następny temat

PRZESTROGA

WHEY premium