SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tzw. oponka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3332
Witam,mam 15 prawie 16,i kurcze robi Mi się powoli oponka,jakimi ćwiczeniami jak najszybciej ją zrzucić. Bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Nie jestem ekspertem ale jak znam życie to usłyszysz dieta przede wszystkim trening całego ciała najlepiej na początek FBW itd.Ale nie sugeruj się moimi wypowiedziami czekaj na ekspertów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Oponka się pewnie robi od siedzącego trybu życia, kiepskiego odżywiania i wszytsko idzie w tłuszcz, zorganizuj sobie jakieś sztuki walki czy inny sport.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3332
Z tym się mylisz,ja jestem bardzo aktywny,w lato przeważnie ciągle na polu siedzie,piłka itp,rower. A jem co mam ;/ . Mi chodzi o ćwiczonka na to jakieś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to być może jesz za dużo i mimo aktywności kcal są na plusie :) Nie ma spalania miejscowego tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3332
Białko tylko biorę,po treningu zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No to jak się odkłada tłuszczyk to dołóż jakieś aeroby, albo przytnij kalorie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3332
No to jakie np.? Jak je wykonywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
rower , bieżnia , bieganie , cokolwiek , tylko automatycznie jak bedziesz miał nizsza kalorycznosc to poleci z całego ciał i masy nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3332
No kurcze to jak zrobić,żeby masa pięknie szła,ale żeby brzuszek był płaski :>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jechać na delikatnie dodatnim bilansie i zwracać uwagę na źródła pozywienia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec S.A.W 200g + MASS FREAK 6.8kg (Gainer)

Następny temat

Dieta 16latka

WHEY premium