SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tylko wolne ciężary

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W mojej nieogrzewanej siłowni zrobiło się troche zimno i wilgotno.Dzisiaj postanowiłem że zrobie sobie w pokoju miejsce i wstawie tam ławke regulowaną, sztange i parę hantli. Żadnych atlasów wyciągów modlitewników. Chce troche zmienić treningi. Pomoże ktoś i napisze mi trening rozpisany z użyciem takiego sprzętu.

Aha, podciąganie na plecy też wchodzi w gre.

Cel jaki chce osiągnąć? Przyrost masy.
Staż treningowy? ok 3 lat
Wiek 19
Waga 75kg
Typ sylwetki (ektomorfik)

będą sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
bądź twardzielem, trenuj w siłowni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
w siłowni jest wieksza motywacja , w domu tego nie ma. Zobaczysz

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też tak na początku myślałem żeby sobie wrzucić tam jakiś piecyk gazowy bo stawy by mi siadły na wiosne. Jeszcze pomyśle. Ale ogólnie przydałaby mi się zmiana dotychczasowego planu. Pamiętam jak rok temu na zime poszłem na trening. Tak pizgało na dworze że masakra! Ćwiczyłem chyba w 2 bluzach. Wziołem sobie wode w butelce ale po rozgrzewce i pierwszej serii już pływał lód!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Dieta+trening+duze_ciezary+regeneracja .Duze ciezary, jesli takowymi dysponujesz to skup sie na podstawowych cwiczeniach jak martwy ciag,przysiady,wyciskania na klate oraz na bary,podciaganie na drazku,wioslowanie sztanga w opadzie itd itp. Polacz w taki sposob aby wyszlo ci 3-4 dni treningowe w tygodniu. Kazde cwiczenie 5 serii po 5 ruchow. Jesli nie posiadasz odpowiednich ciezarow to pozostaje silownia.Pozdrawiam

...Remember Me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Andrre ja też w zimie nie zostawiam wody w siłowni bo zamarza.

Stawy ci od zimna nie siadły, przecież nie jesteś z metalu żeby miały zardzewieć
Nie narzekaj, tylko pakuj.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomot, źle napisałem miało być "siądą"Gdzieś czytałem żeby nie ćwiczyć barków z odsłoniętymi rekawami gdzy jest zimno i wilgotno bo może szlak trafic je. Dla poprzednika sogacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To w zimie zakryj barki - podkoszulka, bluza, (lekka kurtka ewentualnie) taki ubiór nie krępuje ruchów a jest ciepło.

Nie musisz zawsze widzieć swoich bicepsów na treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka roznica

Następny temat

ValeTudo i trening silowy

WHEY premium