SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tygodniowy problem z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 491
Witam, mam pytanie co zrobić w takiej sytuacji. W ostatnim tygodniu (zwłaszcza wczoraj w niedziele) 3 razy potężnie odszedłem od diety i objadłem się słodyczami i innymi (w ciągu tygodnia może z 5000 kcal za dużo razem)teraz martwię się o konsekwencje czy teraz mocno mam okroic sobie kalorie czy wrócić na normalne tory jeść tyle co na co dzień ćwiczyć jak zwykle i zapomnieć o tych "wypadkach". Mam 21 lat ważę 72.5 kg ćwiczę 3-4 x tyg fbw plus 1 - 2 x tyg trening obwodowy lub interwał. Jestem tu nowy wiec byłbym wdzięczny za wszelką odpowiedz i wyrozumiałość. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Nic nie obcinaj , wróć na normalną dietę lecz jeśli masz takie odstępstwa warto zastonowić się jaki powód jest?
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 491
radziu1895a
Witam, mam pytanie co zrobić w takiej sytuacji. W ostatnim tygodniu (zwłaszcza wczoraj w niedziele) 3 razy potężnie odszedłem od diety i objadłem się słodyczami i innymi (w ciągu tygodnia może z 5000 kcal za dużo razem)teraz martwię się o konsekwencje czy teraz mocno mam okroic sobie kalorie czy wrócić na normalne tory jeść tyle co na co dzień ćwiczyć jak zwykle i zapomnieć o tych "wypadkach". Mam 21 lat ważę 72.5 kg 183 cm wzrostu ćwiczę 3-4 x tyg fbw plus 1 - 2 x tyg trening obwodowy lub interwał. Jestem tu nowy wiec byłbym wdzięczny za wszelką odpowiedz i wyrozumiałość. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 491
Takie wyskoki właściwie wgl się nie zdarzają (ostatni był z okazji świąt Bożego Narodzenia) jak coś się zdarzy to w granicach 200 kcal.kalorie z liczenia wyszły mi w okolicach 2500 - 2600 ale wydaje mi się to dużo i jem ok 2250-2400 kcal B: 150g T:70 - 80g WW:reszta (ok 240g) głównie są to jaja, ryż, kurczak, indyk, kasze, pieczywo żytnie, orzechy, płatki owsiane, twaróg, odżywka białkowa, inne rzeczy sporadycznie. Bf ok 14-16 % i cel to masa ale w stronę rekompozycji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makroskładniki przy redukcji

Następny temat

Miesiacu diety, prosba o opinie i skorygowanie bledow

WHEY premium