SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

twardy brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Witam!
moje pytanie brzmi: jak ćwiczyć, aby mieć twardy brzuch tzn. jesli nas ktoś uderzy, to żeby go bolała ręka (młodszy brat) lub chociaż mnie nie bolało (inni). Bo ABS czy A6W daje coś mierne skutki opd tym względem:/ lepiej sie katować setkami brzuszków?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
powiem Ci ze po 6weidera wlasnie mialem tzn mam twardy brzuch


edit: aa jak chcesz zeby Ciebie nie bolalo jak ktos Cie uderzy to treningiem raczej tego nie zrobisz. Zapisz sie na jakies SW, tam Ci utwardza brzuch i nie tylko

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2006-07-03 17:57:04

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 964
u mnie na siłowni kumpel kiedyś robił spięcia a drugi podczas spięcia go uderzał, na capuerze ( nie wiem jak sie to pisz) też tak robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
chodze na SW i tam na koniec robimy po 50 brzuszków, są takie rzeczy że leżysz a gość ci chodzi po brzuchu czy nawet ze stoisz i anpinasz brzuc a kto inny tłucze i kopie... ale chodzi mi o domowe sposoby

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
mó kumpel codziennie robi prze 30-40 min brzuszki na krzesłach (jak najwiekszy kąt) , i powiem szczerze ze wytrzyma nawet najmocniejsze kopniaki

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Gwjazdor i to Ci nie wystarcza? Ja tam po takim utwardzaniu mialem dosc

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1702
Masz tu link do filmu - 8min. z rana co dziennie...polecam



...ja zaczęłem to stosować...

http://www.efektus.ok1.pl - Siłownia Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
co to znaczy ,,na krzesłach,,?? Bo nie kumam czaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
na krzesłąch o chyba chodzilo mu ze siada na krześle i kładzie sie tak żeby zwisać głową w dół (robilem tez tak) nie greku nie wystarcza nie chodzi mi o ciągłe sprawdziany twardości ale o jej zdobywanie
przemas ABS stosuje juz od dłużzego czasu

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-07-04 08:18:11

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
na krzesłach tak jak napisal Gwjazdor

nie oglądaj sie za siebie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ladna rzezba

Następny temat

Proszę o pomoc. Do wykorzystania sztangielki i drążek.

WHEY premium