SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tuńczyk - salatka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 596
Zrobilem sobie taka salatke z tunczyka. Czy jest ona dobra ?? Jak tak to kiedy moge ja jesc (o jakiej porze) ??

- pol puszeczki tunczyka w oleju (okolo 100g z odciekiem)
- kukurydza
- groszek
- 2 jajka ugotowane
- ser zolty
- majonez

Do tunczyka dodalem 4 lyzki groszku konserwowego do tego 4 lyzki kukurydzy konserwowej, starlem na tarce troche sera zoltego, do tego dwa jajka pokroilem w kostke dodalem do tego lyzke majonezu. Wszystko wymieszalem. Ile cos takiego ma bialka weglowodanowi i tluszczy ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Ja ostatnio zrobilem sobie cos takiego:
- pokrojone w gruba kostke ogorki kiszone (3-4 wieksze)
- pol szklanki kaszy kuskus (oczywiscie wymieszanej z pol szklanki goracej wody)
- puszka tunczyka w sosie wlasnym
Mozna dodac jajko na twardo.

Wszystko wymieszac i jazda

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Raz na jakis czas mozna zjesc. Jak chcesz czesciej to wywal majonez i daj oliwy z oliwek. Tunczyk nie w oleju tylko w sosie własnym. A ile to wszystko ma btw to sobie olicz za pomoca tabel.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehhe nie wiem czy do dobre,ale zastąp tunczyka w oleju,tunczykiem w socie wlasnym , wywal ten majonez bo full fatu!!! tylko nie wiem czy wtedy bedzie smakowało:PPPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 596
Oki to teraz bede kupowal tunczyka w sosie wlasnym. Majonez calkowicie musze wywalic ?? Czy troszeczke nie moze byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
jesli myslisz powaznie o pakowaniu to nawet nie patrz na niego :PPP oczywiscie zero majonezu!!! no chyba ze jestes jakis hardcorowy ektomorfik:DDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
jak wyżej aha i tuńczyk tylko w kawałkach!

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
po wprowadzeniu poprawek ujdzie a jesc możesz kiedy chcesz tylko nie po treningu
i oblicz kaloryczność

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 596
Czy moglby mi ktos obliczyc ?? Ile to ma bialka, weglowodanow i tluszczy. Albo gdzie mam znalezc tabele to wtedy sam oblicze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"jesli myslisz powaznie o pakowaniu to nawet nie patrz na niego :PPP oczywiscie zero majonezu!!"

e no nie przesadzajmy, od odrobiny majonezu nikt jeszcze nie umarl

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
"tunczyk tylko w kawalkach" a dlaczego nie rozdrabniany ? ja kupuje tunczyka 140g ryby za 1.49 po prostu nie stac mnie za tunczyka po 3 zł co prawda w tym co jem czasem zdarza sie łuska (seryjnie nie sciemniam) ale wolle zjesc 4 puszki takiego :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
bo jak jest rozdrobniony to moze (i prawdopodobnie tak jest ) tam sie znalezc jeszcze pletwa lub kalosz rybaka i wlasnie dlatego jest taka roznica w cenie. Ale nie przejmuj sie ja tez jem salatkowego, chociaz ostatnio przerzucilem sie na sledzie

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tluszcz

Następny temat

prosze o prosta diete na mase

WHEY premium